Novikova: Man nešķita, ka deja būtu bijusi slikta

4 komentāri

Ceturtais šova Dejo ar zvaigzni uznāciens pēdējais diemžēl izrādījās mūziķei Lolitai Novikovai un viņas deju partnerim Andrim Antuzevičam. Portāls Skaties.lv uzreiz pēc tiešraides aicināja kādreizējās rokgrupas Rebel solisti uz īsu sarunu.

“Man grūti spriest, kāpēc pametam šovu, jo man nešķita, ka deja būtu bijusi slikta. Andris, protams, nodejoja ļoti labi, bet nedomāju, ka es biju sliktāka,” atzīst Novikova, kura nenoliedz, ka ir gandrīz apmierināta ar savu sniegumu. “Par mums arī diezgan daudz zvanīja, atklāti sakot, es pat izbrīnījos. Šobrīd mūziķei grūti pateikt, vai pēc šova turpinās darboties ar dejām, jo arī ārpus šova viņai ir daudz lietu, kas jāizdara. “Būšu ļoti priecīga arī pēc tam tikties ar cilvēkiem, ar kuriem šova laikā esmu iepazinusies, kā arī, protams, ceru satikt arī savu deju partneri. Bet, kā dzīvē notiks, nezinu!”

Lola ar smaidu stāsta, ka bija ļoti interesanti un jautri darboties šovā Dejo ar zvaigzni. “Daudz kas bija pārsteidzošs un negaidīts. Par ko patiešām žēl – tas, ka tā arī nenodejojām pasodobli, jo bijām jau sākuši gatavot priekšnesumu.”

Intervija

Lolita Novikova un Andris Antuzevičs šovā Dejo ar zvaigzni

TOP komentāri

 • kisenis
  +3 +3 0

  kisenis

  Vecums nav šķērslis! Bet šoreiz vainīga bija kleita un frizūra.Deja man patika.
 • disko dejotājs
  +1 +1 0

  disko dejotājs

  Viedi un V. Bargā, cik nu toleranti ir tā izteikties par sievieti? Nesmuki. Tas nu tā, starp citu.
  Ja godīgi, nejauksim te iekšā izskatu, vecumu, neveiksmīgo tērpu, Lolita nenodejoja tik slikti, lai viņu izbalsotu. Lieckalniņas priekšnesums bija daudz sliktāks un nebaudāmāks, kur uzsvars, protams, atkal tika likts uz viņas daili, ne dejot prasmi. Evija pārāk spēlē uz kameru. Tannis, Mārtiņš? Labi, Sokolovs jau bija kronis visam. Kā Buratīno. Un kurš vispār uzdrošināsies nosaukt Mārtiņu par dejotāju? Kurš? Es, visu cieņu, apbrīnoju puiša enerģiju, dzīvot prieku, centību un neatlaidību bet, piedodiet, ne šajā šovā. Kāds tad ir viņa sniegums un progress? Cik tas ir godīgi pret citiem dejotājiem? Tāpēc izbalsošanas principi ir diezgan dīvaini.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl