Modele Diāna Kubasova pamet šovu Dejo ar zvaigzni

21 komentārs
Modele Diāna Kubasova pamet šovu Dejo ar zvaigzni
Foto: Toms Norde

Arī astotajā uznācienā mūsu varoņiem bija jādejo divas dejas, un diemžēl viena no tām neveiksmīga izrādījās Diānai Kubasovai, kas arī “noraka” viņas cerības turpināt cīņu.

Katru reizi TV3 skatītāji svētdienu vakarā sagaidījuši jaunus pārsteigumus, un šā raidījuma lielākais bija Artis Pabriks, kurš ne tikai uzstājās ar priekšnesumu kopā ar žūrijas locekli Agitu Mironovu, bet arī pievienojās viņai, Vladimiram Ponomarjovam un Albertam Kivleniekam pie vērtēšanas.

Neiztika arī bez eksāmena, kas arī šoreiz bija citādāks, nekā ierasts. Dalībniekiem bija no sarkanajām aploksnēm jāizvelk cipariņi, kas atbilda kādam noteiktam objektam, ko novietot uz deju laukuma. Tas bija jāizmanto līdz pat improvizētā priekšnesuma beigām.

Telefonbalsojumā šoreiz pārāki par visiem izrādījās Diāna Kubasova un Kārlis Kemlers, uz pēdām minot Lienei Greifānei un Viktoram Haritonovam, bet internetā vislielāko klikšķu skaitu, kā jau ierasts, saņēma Dailes teātra aktieris Gints Grāvelis un Jeļena Tarana, turpinot pārspēt rekordus, šoreiz savācot 7,2 tūkstošus balsu.

Taču visu nosaka kopvērtējums, kurā, saskaitot visas balsis kopā, visvājāko rezultātu uzrādīja modele Diāna Kubasova un viņas deju partneris Kārlis Kemlers.

TOP komentāri

 • Vitolds
  +18 +18 0

  Vitolds

  Beidzot nākamnedēļ Oliņam kārta aiziet un tad būs cienīgs fināls
 • Ria
  +10 +10 0

  Ria

  Žēl par skaisto Diānu un simpātisko Kārli, šoreiz nepaveicās. Bet visi dejotāji ļoti labi un atraktīvi, prieks skatīties!
 • Dejotājs
  +6 +6 0

  Dejotājs

  Ļoti lieliskas dejas bija Skultei Evijai un Andersonam Raimondam tur bija vienkārši SUPER! nau ko citu teikt , bet žūrija teica savādāk! Bet nu Kubasovai Diānai un Kemleram Kārlim nepaveicās ! :) :(

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl