Mārtiņš un Ilze nodejo aizkustinošu Vīnes valsi

8 komentāri

Šo priekšnesumu var uzslavēt par oriģinalitāti. Mārtiņš ar savu burvīgo partneri uzaicināja pievienoties dejā bērnu deju pārīti.

Tēli abiem pāriem bija saskaņoti, tāpat kā horeogrāfija. Mārtiņš precīzi noturēja roku rāmi un vietās, kur nedejoja satvērienā ar Ilzi, skaisti izdejoja līdz galam roku līnijas. Priecīgs, gaisīgs Vīnes valsis!

Foto

Video

Mārtiņš un Ilze uzstājās ar savu troņa numuru pasodobli

Spēcīgs dejojums, pie emocionāli skarbas mūzikas. Mārtiņa precizitāte dejas mūzikas ritmā nebeidz pārsteigt. Koncentrēts acu kontakts pāra starpā.  Lieliska nobeigums, kur vērsis uzveic toreadoru.

 

Foto: Toms Norde

Foto: Toms Norde

Video

TOP komentāri

 • Līga Bierande
  +6 +6 0

  Līga Bierande

  Visi pāri nodejoja lieliski, taču Ilzes un Mārtiņa valsis radīja ļoti aizkustinošas emocijas.Es raudāju!!! Paldies par sagādāto brīnišķīgo mirkli svētdienas vakarā.Man ir liels prieks par jums,ka pierādiet, ka ar gribu, darbu un neatlaidību var sasniegt ļoti daudz. Lai jums veicas finālā! Paldies!
 • marika kalniņa
 • A.T.
  +3 +3 0

  A.T.

  lielisks priekšnesums ! super ! - ar prieku skatījos , Mārtiņš un Ilzīte tiešām prot pārsteigt . M A L A Č I ! : ))

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl