Komentāri

Kā jau katru nedēļu, ne tikai portāls Skaties.lv, bet arī Bez Tabu komanda svētdienu vakaros Rīgas kinostudijā dzīvojas pa šova Dejo ar zvaigzni aizkulisēm.

Pusstundu pirms tiešraides šova aizkulisēs norit rosība, jo jānofilmē kadrs, kuru pārpildīto tribīņu un ugunsdrošības noteikumu dēļ vēlāk uzfilmēt būtu gana sarežģīti. Deju pasniedzēju Valēriju Mironovu, kurš pirms tam bija gan žūrijas, gan arī vadītāja lomā, šoreiz kadrā neredz. Viņš aktīvi darbojas aizkulisēs. “Es esmu multifunkcionāls šova komandas dalībnieks, kurš veido dejas un kopdejas, kā arī koordinē tiesnešus un pat iesaistās scenārija veidošanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO

Šovs jau sācies, bet aktieri Evija Skulte un Gints Grāvelis vēl ir grimētavā, jo abus aizkavējusi teātra skatuve. “Divreiz spēlēju izrādi Nakts vel nav galā, bet tā – jābliež tikai! Būs labi!” optimistisks ir Grāvelis. Aizkulisēs rosās arī bijušie dalībnieki – Elmārs Tannis un Aleksandra Sokolova deju partnere Marta Kalēja, kura cenšas nākt uz katru raidījumu. Oliņa mīļākais našķis aizkulisēs ir Fazer šokolāde. “Katru reizi man līdzi ir vismaz četras lielās tāfeles. Man nepieciešamas kalorijas!”

Jau pieminētā Skulte kopš šova sākuma zaudējusi 7 kilogramus. “Jā, tā ir, bet man šķiet, ka tas ir tikai normāli! Ir lielāka fiziskā slodze, bet ēdu tieši tāpat kā vienmēr.” Abi ar Raimondu trenējas līdz pusvieniem naktī un 8.00 no rīta jau atkal ir deju zālē. Arī Liene Greifāne fināla nedēļā trenēsies pa 9 stundām dienā.

FOTO no šova Dejo ar zvaigzni pusfināla aizkulisēm

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl