Mārtiņš Oliņš un Ilze Jankovska izdejo skaistu valsi

1 komentārs

Mārtiņš Oliņš un Ilze Jankovska dejoja emocionālu un skaistu lēno valsi.

Ilzei bija ļoti skaista balta kleita, ar kuru viņa izskatījās pēc skaista gulbja. Mārtiņš meistarīgi izdejoja visus trikus, kur partnere bija jāceļ gaisā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Plūstošas roku līnijas. Ar kustību tika aizpildīts viss deju laukums, kas arī ir viens no galvenajiem lēnā valša nosacījumiem.

Skaties foto!

Mārtiņa sejā bija redzams miers un pārliecība par to, ko viņš dara, tas rada arī stabilitāti deju partnerei Ilzei.

P.S. Skaties.lv pēc katra šova Dejo ar zvaigzni raidījuma pirmdienās piedāvās profesionālu šova dalībnieku deju vērtējumu – kas un kā katram ir izdevies.

Skaties video!

TOP komentāri

  • Mārtiņ,Tu esi MALACIS!!! Tavs smaids, Tava uzdrošināšanās,Tava stiprā griba būt dzīves viducī un Tavs spēks, ka neesi salūzis atsver visus negatīvos vērtējumus! Tu ar savu pozitīvismu dod spēku daudziem citiem Tev līdzīgiem nenokārt ga
    0 0 0

    Mārtiņ,Tu esi MALACIS!!! Tavs smaids, Tava uzdrošināšanās,Tava stiprā griba būt dzīves viducī un Tavs spēks, ka neesi salūzis atsver visus negatīvos vērtējumus! Tu ar savu pozitīvismu dod spēku daudziem citiem Tev līdzīgiem nenokārt ga

    Mārtiņ un Ilze ,tikai un vēlreiz tikai un vienīgi Jūs esiet pelnījuši šo balvu!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl