8 komentāri
Mārtiņš Oliņš ratiņkrēslā parāda savas lieliskās deju prasmes
Mārtiņš Oliņš un Ilze Jankovska (Foto: Skaties.lv)

Svētdien kanālā TV3 skatītājiem būs iespēja redzēt ne tikai krāšņus tērpus un interesantus deju soļus, bet arī pāri, kuri pavisam atšķiras no visiem pārējiem. Piedāvājam ekskluzīvu ieskatu, kā pirmajam Dejo ar zvaigzni uznācienam gatavojas Mārtiņš Oliņš un Ilze Jankovska.

Šis pāris ir tikai kārtējais spilgtais pierādījums, ka cilvēku iespējām nav robežu. Kā redzams, Latvijas lepnums Mārtiņš Oliņš savu deju partneri spēj pamatīgi izgriezt arī būdams ratiņkrēslā. Jāpiebilst, ka fonā skanošā tango mūzika nav paredzēta viņu uznācienam. Un, ja jums šķiet, ka pateicām jums jau visu priekšā, iesakām sagaidīt svētdienas vakaru – jums, skatītāji, būs milzīgs pārsteigums par to, ko šis pāris sagatavojis! :)

Treniņu procesa video apskaties šeit!

Mārtiņa Oliņa un Ilzes Jankovskas gatavošanās

TOP komentāri

 • patrīcija paula novika
 • gita
  +1 +1 0

  gita

  es tieši arī tā domāju jāveido šova līdzīgiem ratiņkrēslos,tas nav kopā baudāms-ko var parādīt braukājot..
 • Marta
  0 0 0

  Marta

  Neuzskatu ka Oliņam jāpiedalās šovā. Viņš nedejo jo cilvēks 50% dejo ar kājām. Kāpēc viņu vispār pieņēma.:@

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl