Mārtiņš Kagainis komentē sava grima tapšanu

Komentāri
Mārtiņš Kagainis komentē sava grima tapšanu
Foto: Toms Norde

Svētdienas šova Dejo ar zvaigzni uznācienos katrs bija pacenties, kā prot! Mārtiņš Kagainis, kurš dejo pārī ar Svetlanu Levu, portālam Skaties.lv nedaudz pakomentēja gatavošanos.

“Tas ir kā ceļot māju – sākumā ir jāgruntē tā sejas kārta, lai tā labāk pēc tam uzsūc visu, un, ja krīt nost, tad tikai kopā ar apmetumu,” smej Mārtiņš. Pirms uzstāšanās mākslinieks ar apbrīnojami mierīgs, kas acīmredzot palīdz, jo viņi bija līdz šim pirmais pāris, kuriem kāds no žūrijas locekļiem piešķīris septiņas balles.

Atgādināsim, ka Svetlana Leva un Mārtiņš Kagainis svētdien nonāca ļoti neierastā situācijā, jo interneta balsojumā saņēma vismazāk balsu, toties telefoniski par viņiem skatītāji bija sabalsojuši visvairāk.

 

Svetlanas Levas un Mārtiņa Kagaiņa uzstāšanās bildēs

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl