Mārtiņam Oliņam un Ilzei Jankovskai ugunīga pasodoble

6 komentāri

Šova Dejo ar zvaigzni raidījumā 12. aprīlī dalībnieki demonstrēja kārtējos deju priekšnesumus.

Kā zināms, tagad katrā raidījumā dalībniekiem ir jānodejo jau divas dejas – divtik grūts uzdevums. Turklāt šovs nenovēršami tuvojas savai kulminācijai – finālam, kad par galveno balvu cīnīsies trīs atlikušie pāri.

Šova fināla tuvumu, šķiet, ir sajutuši arī tā dalībnieki, tāpēc nevar nepamanīt – dalībnieki katrā priekšnesumā demonstrē milzīgu pašatdevi.

Foto

Video

TOP komentāri

 • A.T.
 • Sindy
  +10 +10 0

  Sindy

  Lieliski! Iespaidīgi! Skatoties vienā brīdī uzmetās zosāda...un pat tagad, noskatoties atkārtoti - man atkal uzmetās zosāda! :) Malači! Prieks par Jums! Turās! ;)
 • Gaida
  +10 +10 0

  Gaida

  Apbrīnojama un slavējama ir šo abu cilvēku IZTURīBA un gribas spēks!!! Te ir visiem veselajiem čīkstoņiem ko mācīties!!! Malači un vēlreiz malači!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl