11 komentāri

“Lieldienas sākās ar rītu, kad es gulēju un mamma mani pārsteidza ar olu groziņu. Skaistu, jā!” savu brīnišķīgo Lieldienu rītu neslēpj Mārtiņš Oliņš, kurš Lieldienas pavadīja Rīgas kinostudijā, kur gatavojās iznācienam šovam.

Mārtiņam ar Ilzei Jankovsku izdevās visnotaļ emocionāla un jutekliska deja.

Skaties video!

TOP komentāri

 • A.T.
  +7 +7 0

  A.T.

  lielisks priekšnesums , patiesas emocijas un ideāls sniegums . pat apraudājos , tik patiesa deja . nespēju valdīt emocijas . bravo ! - malači ! - VISLABĀKIE ! - tā turpināt .
 • +++
  +3 +3 0

  +++

  Piekrītu , nevēlos būt skaudrais latvietis,kas visu noniecina, jo lai vai kādi ;sovam trūkumi , malači ka vispār kas tāds ir . Bet nu par to ka nu nav šoreiz šis pāris korekti vērtējams - piekrītu - tad vismaz divi cilvēki ratiņos būtu piemeklēti lai ir konkurence - jo tas ir ne tikai šovs bet sacensības.
  Un nevar mest visus vienā katlā - jau šova sākumā žūrija teica , ka tās ko dejo ir sporta dejas. Arī sportā ir paralimpiskie sporta veidi un parastie - jo nevar salīdzināt - tas nav iespējams. Eks'amenā arī E.Skulte apjuka - jo ja neesi dejojis ar šāda veida partneri - ir grūti. Un punkts. Šoreiz nav runa par žēlumu vai ko citu , vienkārši nav konkurence. Dara daudz Mārtiņš - protams . Bet nu ir visam vieta un laiks.
 • belfe

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl