3 komentāri
Marta Kalēja un Aleksandrs Sokolovs pēc treniņa manāmi iesvīduši
Foto: Līva Kozlovska

Iepriekš uzklausījām sporta kluba Fitnesa Telpa trenera Kristapa Stroda viedokli par šova Dejo ar zvaigzni pāri Aleksandru Sokolovu un Martu Kalēju. Tagad laiks paklausīties, ko viņi paši saka par savu sportisko formu, kā arī uzzināsim, cik bieži viņi nodarbojas ar fiziskām aktivitātēm.

Deju partneri atzīst, ka šis viņiem bija pirmais šāda veida treniņš kopā, bet piebilst, ka arī ikdienā katrs ar lielu regularitāti atsevišķi nodarbojas ar sportu. “Es personīgi trenējos piecreiz nedēļā,” stāsta divkārtēja Latvijas čempione, starptautisku sporta deju sacensību fināliste Marta Kalēja. “Es arī aptuveni piecas reizes nedēļā,” papildina sarunu šova Sokolovs par seksu vadītājs, kurš nenoliedz, ka, salīdzinot ar ikdienas aktivitātēm, šis bija ļoti intensīvs treniņš, jo viņš pats zālē darbojoties ar “dzelžiem”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Marta Kalēja arī pati vada fiziskās sagatavotības treniņus dejotājiem, kuri gatavojas standartdeju čempionātam, kas norisināsies marta beigās. Šis treniņš abiem esot ļoti palīdzējis, jo dejotāja smejoties atzīst, ka Sokolovam šonedēļ kaut kas neesot ar koordināciju.

Video intervija ar Martu Kalēju un Aleksandru Sokolovu

TOP komentāri

 • hahha
  0 0 0

  hahha

  Laikam daudziem visādu aizspriedumu par Sokolovu un teikšu, ka dejās īpaši labi neiet, tomēr vēlos redzēt, kas tālāk attīstīsies viņa dejas prasmē. Ceru, ka tiks tālu.
 • kisenis
  0 0 0

  kisenis

  Man patīk šis pāris! Lai veicās!Pietiek ar stulbiem komentāriem!
 • j.r
  0 0 0

  j.r

  piemērotāks pāris būtu sokolovs-streips,vai streipa vietā kāds cits? būtu jautrāk,vēl varētu kāds lesbiešu pārītis...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl