9 komentāri

Pēc šova pamešanas skandalozā fotogrāfa Aleksandra Sokolova šova Dejo ar zvaigzni partnere Marta Kalēja turpina darboties ar pārējiem dalībniekiem. Ko tieši viņa dara, kā arī kādas viņai ir pašreizējās attiecības ar Sokolovu, lasi portāla Skaties.lv intervijā.

Kā vienmēr smaidīga un pozitīvi noskaņota, it īpaši tik saulainā dienā kā šī, Marta Kalēja Deju studijā 7, skaļi sitot plaukstas un skaitot ritmu, seko līdzi Annas Lieckalniņas un Jāņa Strēlnieka topošajam priekšnesumam. “Šonedēļ vairāk palīdz viņiem abiem, bet konsultēju arī Elmāru ar Elzu un Diānu ar Kārli.” Bet ko tad Marta īsti tagad dara?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Turpinu darboties! Palīdzu citiem pāriem ar šova veidošanu – horeogrāfiju, deju tehniku, kleitām, tērpiem, ar jebko! Kāpēc jāpamet šis viss? Foršs šovs, forši cilvēki, viss ir super! Un, ja ir tāda iespēja palīdzēt un cilvēki saprot, ko viņiem dodu, kāpēc ne?” Marta atzīst, ka pēc svētdienas un iepriekšējās nedēļas pārdzīvojumiem jūtas divējādi, jo diemžēl pašai šovs kā dalībniecei bija jāpamet. “Jutos ļoti sagrauta, jo turpināt dalību vairs nevarēju. Tajā pašā laikā arī nedaudz atvieglota, jo ar visām tām intrigām un skandāliem tas viss bija ļoti sakāpināts. Visa bija par daudz, tāpēc gribēju paiet nedaudz malā.”

Divkārtējā Latvijas čempione atzīst, ka arī iepriekš uz visu centās raudzīties no malas, bet tagad tas ir izdarīts pavisam. “Bet, kā redzi, esmu atpakaļ zālē un turpinu darboties,” pozitīvi smej Marta. Pašreizējās attiecības ar Sokolovu viņa vērtē kā neitrālas, un uz jautājumu, vai viņi joprojām kontaktējas, meitene atbildi īsi: “Īsti nē!”

“To nekad nevar zināt, kā viss būtu tagad, ja man būtu cits deju partneris. Tas būtu cits cilvēks, cita sadarbība, cita komanda, un tas viss varbūt jau pašā sākumā būtu veidojies citādāk. Tas ir atkarīgs no ļoti daudziem aspektiem, un vispār man ir ļoti grūti atbildēt uz šādu jautājumu!” stāsta Marta par to, kā būtu, ja viņai šovā Dejo ar zvaigzni būtu cits partneris.

“Pēc šīs situācijas esmu iemācījusies – uztvert visu vēl vieglāk!” smaida Marta.

TOP komentāri

 • Marta
  +10 +10 0

  Marta

  Zinat manliekas ka tiešām ja Martai Kalējai būtu cits partneris tad būtu cita lieta jo tomēr viņa ļoti centās un es gribu lai viņa turpina šovu !!!
 • Marta
 • Ēriks
  +3 +3 0

  Ēriks

  Pilnīgi piekrītu,ar tik perversu cilvēku nav vērts dejot kopā,Marta pareizi izdarīja,tāds Sokolovs nav nekāds zvaigzne,bet gan bruņķu mednieks.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl