Māris Grigalis pieņem aktiera Ginta Grāveļa dejas izaicinājumu

6 komentāri

Pagājušo nedēļu, īsi pirms Dejo ar zvaigzni jaunās sezonas sākuma, Dailes teātra aktieris Gints Grāvelis ar savu šova deju partneri Lieni Taranu ar ugunīgu čačača izaicināja Māri Grigali, kurš šo izaicinājumu pieņēmis, kā arī jau devis atbildes triecienu, ar džaivu nominējot Valteru Krauzi, Ansi Klintsonu un Gundegu Skudriņu.

“Gint, mēs pieņemam Tavu izaicinājumu, tāpēc skaties – džaivs!” video saka Māris, kurš roku rokā ar savu sievu Zani Grigali ļoti veiksmīgi nodejoja minēto deju. Bet tas vēl nav viss – izaicinājums paliek izaicinājums, un tas jānodod tālāk. Tālāk, cerams, dejas gaidīsim no TV sejas Valtera Krauzes, radio ētera cilvēka Anša Klintsona un Grigaļa kolēģes LNT Brokastīs Gundega Skudriņa.

Šī ideja līdzīga kā jau esam redzējuši citos izaicinājumos – nosauktajiem cilvēkiem ir jāuzfilmē sava deja, jāievieto sociālajos tīklos, lietojot mirkļbirku jeb ”haštagu” #dejasizaicinajums un jānosauc nākamie dejotāji.

Esi drosmīgs, piedalies šajā jautrajā akcijā arī Tu un izaicini draugus! Šoziem Latvijā dejosim kā zvaigznes! :)

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl