Lolita ar deju partneri uz deju skatuves kā spridzeklis

Komentāri

Lolita Novikova un Andris Antuzevičs nodejoja enerģisku čačača, izpelnoties labu žūrijas vērtējumu.

Dejas pamats tika veidots uz šova bāzes. Lolita uz deju skatuves bija kā spridzeklis, kas izstaroja pozitīvu enerģijas lādiņu.

Dejā tika izmantoti vairāki soļi, kas abiem dejotājiem pārī ir jāizdejo sinhroni, tas viņiem abiem bija izdevies. Jūtams mazlietiņ haotiskums Lilitas kājās – tas nozīmē, ka nevarēja saskatīt tīru dejojumu. Pozitīvi bija tas, ka Andris varēja izvadīt savu partneri Lolitu it visur, kur viņam vajadzēja.

Skaties foto!

Šā pāra enerģētika atdzīvināja šova skatītājus un iesildīja deju laukumu.

P.S. Skaties.lv pēc katra šova Dejo ar zvaigzni raidījuma pirmdienās piedāvās profesionālu šova dalībnieku deju vērtējumu – kas un kā katram ir izdevies.

Skaties video!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl