Linda Leen apskauž Dejo ar zvaigzni jaunās sezonas dalībniekus

Komentāri

Pavisam maz laika atlicis līdz brīdim, kad TV3 atkal sāk šovu Dejo ar zvaigzni. Un tas jau būs ceturtais laidiens šajā kanālā. Bez Tabu šonedēļ katru dienu tiekas ar kādu no cilvēkiem, kas ir dejojuši iepriekšējos šovos. Šoreiz uz sarunu tika aicināta otrās sezonas dalībniece Linda Leen, kura nenoliedz, ka piedalīšanās Dejo ar zvaigzni ir bijis viens no laimīgākajiem posmiem viņas dzīvē.

Iemācīties dejot sarīkojumu dejas bijis Lindas Leen sens sapnis. Pirms septiņiem gadiem jebkuras citas aktivitātes noliktas malā, un šovs Dejo ar zvaigzni pāris mēnešus pārvērties par visu viņas dzīvi. “Cēlos, ēdu brokastis, braucu uz treniņiem, kas mums pārsvarā katru dienu bija pa 6-7 stundām. Tad, protams, plus vēl sagatavot mūziku, sašūt tērpus, izdomāt tēlu, atcerēties kustības. Pēc tam braucu mājās, kur sāls vannā neitralizēju pārpūlētos muskuļus.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kilogramus dziedātāja neskaitīja, bet esot jūtami uzlabojusies sportiskā forma. “Tur nevar nebūt, dejojot septiņas stundas dienā. Nebija pat laika padomāt par ēšanu, jo visu laiku bija interesanti atrasties uz deju laukuma.”

Tā kā mūziķi iepriekš nebija pazinuši deju studijas 7 vadītāji un skolotāji Valērijs un Agita Mironovi, viņi Lindu šovā sagaidījuši ar zināmām bažām. “Prese par viņu daudz runāja, un šķita, ka runā tik ļoti dažādi, ka uz mirkli mēs svārstījāmies – kāda viņa ir!? Vai nav par iedomīgu, vai uzpūtīgu, un vai tur vispār var sanākt sadarbība. Tad atnāk Linda un sāk jaukt nost jebkuru manu trafareto domu, ka viņa varētu būt par daudz smuka, lai sviedros strādātu. Viņa bija cilvēks, kurš strādāja kā zvērs, kā kārtīgs darba rūķis. Gandrīz vai gribas tādus vīriešu vārdus izmantot par skaistu sievieti,” atceras Dejo ar zvaigzni projekta vadītājs un pedagogs Valērijs Mironovs.

Šova veidotājiem bija nedaudz jāpacenšas, lai atrastu slaidajam augumam piemērotu partneri. Rezultātā Linda un Roberts kļuvis par emocionāli un saturiski piepildītāko pāri šova vēsturē. “Partneris ir pilnīgi svešs cilvēks, un tu ar viņu esi kopā vairāk, tajā brīdī daudzkārt vairāk nekā ar saviem tuvajiem cilvēkiem un pat mīļoto vīrieti. Tad laiks iet, un tās maskas pamazām pašķobās. Cilvēks atklājās, kāds viņš ir grūtībās – neizgulējies, pārdejojies…,” atceras Linda.

Neraugoties uz savu milzīgo skatuves pieredzi, Linda pirmo deju var atsaukt atmiņā tikai pateicoties video ierakstam. “Man bija diezgan pamatīgs afekta stāvoklis. Biju perfekti iemācījusies soļus un viss notika ļoti automātiski, jo ķermenis atceras. Es biju ļoti, ļoti uztraukusies.” Viņa tagad pat apskauž jaunos šova dalībniekus, jo to laiku atceras kā vienu no laimīgākajiem savā dzīvē.

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl