Lienes un Viktora spilgto personību fokstrots

Komentāri

Lienei un Viktoram fokstrots bija liktenīgā un diemžēl pēdējā deja šajā šovā. Šis bija viens no visvairāk progresējošiem pāriem. Šovu šis pāris pameta nepelnīti, jo deju tehnikas ziņā Liene dejoja daudz labāk par citiem dalībniekiem.

Fokstrots ir tehniski visgrūtākā deja standarta deju programmā. Liene un Viktors izvēlējās attēlot divas vēsturē spilgtas personības – Merilinu Monro un Džonu Kenediju. Šovs bija sadalīts divās daļās – pirmajā daļā Liene koķetēja ar Viktoru, aicinot viņu uz deju, otrajā daļā šis pāris nodejoja klasisku fokstrotu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto!

Šajā dejā bija vērojams izcils roku rāmis, kā arī smaguma centru kontakts starp Lieni un Viktoru, kas nepazuda dejas laikā. Tik liela uzmanība netika pievērsta kāju tehnikai, jo Liene tēls bija tik spilgts, ka visa uzmanība tika veltīta Lienes un Viktora augšējai daļai. Viktors bija iemācījis Lienei daudz sarežģītu fokstrota figūru. Iespējams, ka iemesls, kāpēc šim talantīgajam pārim nācās pamest šovu bija neveiksmīgā tēlu izvēle. Skatāmies, kā tika nodejots šis elegantais Viktora un Lienes fokstrots!

Video!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl