Lienes un Viktora džungļu samba

4 komentāri

Liene ar Viktoru nodejoja lielisku, atraktīvu sambu džungļu ritmu pavadījumā. Liene iejutās savā tēlā uz visiem 100 procentiem.

Šis pāris parādīja, ka spēj būt ne tikai labi dejotāji, bet arī labi aktieri. Lielisks acu skatiens uz publiku un koncentrēts fokuss uz Viktoru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sambas dejā pietrūka Lienes gurnu kustību. Daudzveidīga kompozīcija ar sambas pamatfigūru izpildi. Atraisīts un dinamisks priekšnesums!

Foto

Video

Liene un Viktors beidzot parādīja tango raksturu dejā

Izsmalcināts, ritmisks tango. Lienei izdevās nodejot asas, mūzikas ritmā akcentētas galvas pozīcijas. Visas dejas laikā saglabāja kontaktu ar partneri. Lielisks Argentīnas tango piesitiens.

Foto

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl