Lienes triumfs. Karstasinīgā pasodoble ar Viktoru

Komentāri

Liene un Viktors šovā atgriezās ar blīkšķi, saņemot no žūrijas locekļiem augstākos vērtējumus. Divus desmitniekus un vienu devītnieku no Agitas Mironovas. Liene ar Viktoru uzsāka deju bez mūzikas, kas radīja skatītājos koncentrētu uzmanību. Viņiem izdevās attēlot dejas patieso būtību. Viktors tēloja matadoru, bet Liene – vērsi.

Liene šajā dejā izdejoja savus dvēseles pārdzīvojumus. Ļoti plastisks, skaistas roku līnijas. Sievišķīgi un spēcīgi izdejoti soļi, kur Liene dodas ”uzbrukumā” Viktoram. Liene parādīja savu lokanību ar augstiem kāju metieniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ritmisks, precīzs flamenko gājiens. Liene ritmiski dejoja, izmantojot svārkus. Mirkļos, kad viņi dejoja satvērienā, bija redzams lielisks apjoms. Tēls gan Viktoram, gan Lienei bija saskaņots pasodobles dejas noskaņās. Emocionāls, dramatisks uznāciens. Tika izdejoti akcenti ar roku līnijām.

Foto

Video

Otrais mēģinājums fokstrotam

Liene un Viktors dejoja fokstrotu, deju, ar kuru viņi tika izbalsoti pagājušajā raidījumā. Priekšnesums tika krasi izmainīts. No Merilinas Monro Liene tapa par rozā panteru.

Liene ar Viktoru ir spējīgi dejot deju bez lieliem šova elementiem, parādot klasiku sacensību variantu. Laba stāja un roku rāmis. Lienes mugura ir kļuvusi labākā un atliecini ir kļuvuši plastiskāki.

Video

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl