Liene un Viktors gatavojas džaiva uznācienam!

2 komentāri

Iepriekšējās svētdienas raidījumā Dejo ar zvaigzni pāris – Viktors un Liene – nodejoja lielisku Vīnes valsi, saņemot augstu žūrijas locekļu vērtējumu. Tagad viņi cītīgi gatavojas džaivam, lai parādītu labāko, ko spēj.

Džaiva dejas pirmsākums aizsākās 19. gad­simtā ASV di­en­vi­da­ust­ru­mos. Viedokli dalās, vieni uzskata, ka džaivs bi­ja melnādaino de­ja, ci­ti – ka tā bi­ja in­diāņu se­mino­lu ka­ra de­ja Flo­ridā. Sākotnēji tā bija bugi deja, uz kuras pamata Anglijā izveidojās konkursa deja – džaivs.

Pašlaik džaiva deja tiek izpildīta divos stilos – “starptautiskais” un “svings”, un ļoti bieži apvieno abus dažādās figūrās. Džaivu ļoti ietekmē tādas dejas kā rokenrols un džiterbags. Deju sacensībās džaivs ir pēdējā deja, ko izpilda profesionāli dejotāji. Džaivs ir ļoti enerģiska, ātra deja, kuras laikā tiek izpildīti daudz kiki.

Lienei izdodas labi izpildīt kikus, izmantojot balsta kāju. Liene mācās no Viktora apgūt sinhronitāti, dejojot kikus, un viņai tas ļoti labi sanāk.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl