1 komentārs

Un ne jau tā, ka visi dalībnieki trenējas vienā telpā, bet dziedātāja kaut kur stūrī. Liene Greifāne ar Viktoru Haritonovu ir viens no diviem pāriem, kuri treniņus aizvada citās telpās, ne kā pārējie dalībnieki. Kur? Tas gan lai paliek noslēpumā, bet arī par viņiem neesam aizmirsuši. Turklāt pats pāris atzīst, ka viņiem klājas ļoti labi.

“Mēs nestrīdamies, varbūt nedaudz,” smejoties atzīst Liene. “Varbūt bišķiņ!” ar smaidu sejā piebilst Viktors, uz ko dziedātāja atbild ar to, ka tikai viņas deju partneris strīdoties. “Es nekad nestrīdos!” smaida Greifāne. Pāris neslēpj, ka jūtas ļoti labi, toties uztraukums gan par pirmo raidījumu ir jūtams. “Mums būs ļoti jautra deja. Viktors vispār katru dienu ir gatavs dejot pa septiņām stundām.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

  • tarzants
    0 0 0

    tarzants

    Liene esmu tavs fants,tu peji vaira,paradi publikai un zurijaij aizraojosu deju kas vel nau bijis deju sovaa.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl