Liene ar Viktoru pārsteidz žūriju ar Vīnes valsi

2 komentāri

Liene Greifāne ar savu deju partneri Viktoru Haritonovu nodejoja burvīgu Vīnes valsi. Iepriekšējos raidījumos Agita Mironova izteica viedokli, ka Viktors ar Lieni var atļauties dejot tīru, klasisku sporta deju sacensību deju, neizmantojot šova elementus.

Šis pāris nodejoja skaistu, plūstošu Vīnes valsi. Lienei un Viktoram ir ļoti skaists roku rāmis un stāja. Viņiem lieliski izdevās nodejot visu deju, nezaudējot roku tonusu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vīnes valsis sastāv no divām galvenajām pamatlietām – rotācijas un atspēriena, lai radītu kustību. Agita vēlas, lai Liene vairāk atbrīvojas uz laukuma un izrāda spilgtāk emocijas, iespējams, ka nākamajā pārraidē sagaidīsim no Lienes dažādu emociju buķeti.

Foto!

Lienei profesionāli izdodas sekot savam deju partnerim, un ir jūtama paļaušanās un stipra uzticēšanās šā pāra starpā.

Pirmo reizi šīs sezonas vēsturē bargais žūrijas loceklis Vladimirs Ponomarjovs novērtēja šo deju ar 8 ballēm, tas ir augstākais vērtējums, ko viņš jebkad agrāk ir licis. Skaists vizuālais tēls un sentimentāla mūzikas izvēle.

Video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl