Lieckalniņa un Strēlnieks manāmi sadejojušies

6 komentāri

Anna Lieckalniņa un Jānis Strēlnieks dejoja smalku, emocionālu lēno valsi klaviermūzikas pavadījumā. Šis pāris izcēlās ar to, ka ir manāmi sadejojušies.

Skaistas roku līnijas, Annai izdevās noturēt skaistu roku “rāmi” un kontaktu ar deju partneri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pozitīvais aspekts bija tas, ka Anna ar Jāni aizpildīja visu deju laukumu, un baltajā deju kleitā viņa radīja par sevi vieglu un gaisīgu iespaidu, kas pieder pie šīs dejas tēla. Jāpiestrādā pie pēdu tehnikas un virzieniem.

Skaties foto!

Diezgan sarežģīta mūzikas izvēle, bet šim pārim izdevās nodejot skaistu, ritmisku lēno valsi ar skaistu dejas nobeigumu.

Skaties video!

P.S. Skaties.lv pēc katra šova Dejo ar zvaigzni raidījuma pirmdienās piedāvās profesionālu šova dalībnieku deju vērtējumu – kas un kā katram ir izdevies.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl