Komentāri
Leva: Ar tik mazu atbalstu internetā esmu priecīga, ka tikām tik tālu!
Foto: Toms Norde

Svetlana Leva, kurai vakar nācās pamest šovu Dejo ar zvaigzni, atzīst, ka nebēdājas par rezultātu, bet gan drīzāk ir priecīga.

“Visi raud, bet es esmu priecīga – tā varētu raksturot šo situāciju! Es neraudāju, kas nozīmē, – nav nemaz tik slikts dienas noslēgums,” smej Sveta, kura atzīst, ka pašlaik nevēlas domāt par to, kas bija nepareizi. “Līdz šim brīdim, vismaz, kā es to redzu, viss notika perfekti! Mēs ar Mārtiņu tomēr tikām līdz septītajam raidījumam – tas ir labi!”

Svetlanas Levas un Mārtiņa Kagaiņa pēdējais uznāciens

Biznesa lēdija atzīst, ka tikt līdz šim brīdim šovā ar tik mazu atbalstu vienā no balsojumiem, ir ļoti labi. “Es esmu laimīga, ļoti laimīga, jo atlikuši vairs tikai trīs raidījumi, un es izgāju tagad – septītajā. Viss ir kārtībā!”

Pilna intervija

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl