2 komentāri

Lauris Reiniks un Aleksandrs Sokolovs, lai arī bijušo Dejo ar zvaigzni dalībnieku godā tomēr seko līdzi visiem šova raidījumiem.

Dejo ar zvaigzni pirmās sezonas uzvarētājs, dziedātājs un komponists Lauris Reiniks cītiīgi seko līdzi visiem šova raidījumiem. ”Man liekas, tad kad mēs startējām, tad kaut kā tā aura bija pozitīvāka. Tas līdzjušanas moments, prieks vai kaut kādas dusmas.. Man kaut kā gribas, lai tas svētdienas vakars tā pozitīvāk, tā gaišāk pie tā televizora būtu, lai vairāk varētu to deju baudīt. Ideāli, ja tas ir balansā – gan aktieriskais, gan dejiskais,” skaidro Lauris Reiniks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš ir vērīgs skatītājs un pamana dalībnieku pieļautās kļūdas. ”Piesēdies svētdienas vakarā pie tā televizora un gribi vienkārši baudīt, skatīties un tad pie sevis sanāk padomā – kāds nemāk dejot, tas baigi kokaini.. Vajag vairāk trenēties,” par iespaidiem stāsta Reiniks, ”mūs toreiz, rupji sakot, neizmantošu to darbības vārdu – sākas uz D burta.. Mēs vienkārši tā strādājām! Domāju, ka es prātā sajukšu. Saša (Aleksandra Kurusova – red.) lika trenēties sešas stundas dienā! Katru dienu!”

Šova līdzi seko arī Aleksandrs Sokolovs, kurš jau mēnesi ir kā izbalsots no šova. ”Kā ietekmēja tas šova mani?! Uzskatu, ka tā bija superīga pieredze! Vienkārši superīga! Un nevajag aizmirst – tās nav deju sacensības, tas ir tikai šovs. Daudzi domā – O! Tā žūrija vērtē tā, viņi vērtē šitā. Katram žūrijas loceklim ir sava loma, kura viņam jānospēlē,” uzskata A. Sokolovs.

”Man liekas žūrija ļoti daudz negatīvas lietas saka, un ļoti reti pozitīvas.., bet varbūt ka tā vajag, es nezinu,” neziņā ir Reiniks, ”varbūt tas ir jaunais šova uzstādījums. Varbūt producenti domā, ka tā ir pareizi. Es atkal nesaprotu, ko tā žūrija vērtē, ko viņi tur skatās – katra konkrētā pāra izaugsmi vai kā tas pāris izskatās uz pārējo fona.” Lauris Reiniks atžist, ka nudien pārsteigts bija, kad izbalsoja Lieni Greifāni.

Arī Sokolovs nesteidz paust savu pārsteigumu par šādu pavērsienu, taču, kā zināms, Liene Greifāne pēc skatītāju balsojuma ir atpakaļ šovā.
Lauris Reiniks atzīst, ka bez Lienes viņam otrs favorītu pāris ir Gints Grāvelis un Jeļena Tarana, savukārt Sokolovam – Mārtiņš Oliņš.

TOP komentāri

  • edvards
    +1 +1 0

    edvards

    es domāju tāpat kā Reiniks, jo vienīgais kas labi dejo ir Gints Grāvelis un Liene Tarana!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl