Komentāri
Kurš Dejo ar zvaigzni ballīti pamet pirmais, bet kurš – pēdējais?
Foto: Toms Norde

Šova fināla un visas sezonas pēdējo ballīti apmeklēja visi dalībnieki, bet – kuri šo pasākumu pameta pirmie un kuriem nemiers lika “atlaist” līdz pat pašam rītam?

Uzreiz pēc tam, kad tika paziņoti uzvarētāji, un pēc tam, kad, kā parasti, visi vēl uzkavējās deju laukumā, lai safotografētos un sniegtu vēl pēdējās intervijas, visi dalībnieki un daļa viņu atbalstītāju devās uz Baltvillu, kur tad šova Dejo ar zvaigzni ceturtajai sezonai tika pielikts trekns punkts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sokolovs pazūd uzreiz pēc vakariņām

Iesākums šķita ļoti stīvs, līdz brīdim, kad visi sasēdās pie galdiem, lai aprunātu tik tikko notikušo. Skandalozākais šova dalībnieks Aleksandrs Sokolovs, kurš vakaru apmeklēja ar it kā bijušo draudzeni Lauru, klusiņām no pārējiem nozuda uzreiz pēc vakariņām. Kā padzirdēja portāls Skaties.lv, šī nav pirmā ballīte, kurš viņš rīkojas tieši šādi. Tam par iemeslu varētu būt tas, ka fotogrāfs nelieto alkoholu.

Uzreiz pēc simbolisko balvu pasniegšanas mājās dodas Lieckalniņa

Iesākumā, kā jau tas pieņemts, šova veidotāji pateicās visiem par lieliski pavadīto laiku, kurā tika diezgan skaidri noteikts, ka nekādas gulēšanas naktī vis nebūs. To gan īpaši vērā neņēma Anna Lieckalniņa, kura diezgan drīz pēc uzrunām un simbolisko balvu pasniegšanām arī devās mājup. Viņas piemēram sekoja arī Lolita Novikova, kura bija jau sakravājusi pieklājīgi lielu koferi, bet vēl pēc tam – žurnālists Ansis Pūpols un Lesia Bogačova.

Tad arī sākās ķēdīte ar mājup braucošajiem, bet to mazliet tomēr var saprast, jo jāņem vērā gan diena, gan arī vēlā stunda, kad šovs beidzās.

Līdz pašam rītam ballējās Grāvelis, Tarana, Kagainis un Kemlers

10 nedēļas un vēl dažas pieskaitot klāt, kas tika pavadīta iepazīšanas un pirmo deju soļu posmā, ir bijis garš, tāpēc bija tādi, kuri Dejo ar zvaigzni ceturtās sezonas noslēgumu svinēja godam. Līdz saule bija uzaususi pienācīgā augstumā, ballītes vietu vēl nebija pametuši otrās vietas ieguvēji Gints Grāvelis un Jeļena Tarana, Kārlis Kemlers, Mārtiņs Kagainis, kā arī daļa atbalstītāju.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl