Kurš būs jaunās sezonas ātrākais pāris?

Komentāri

Ir skaidrs, ka 22. februāra vakars devis zaļo gaismu 10 nedēļas ilgiem svētkiem – šovs Dejo ar zvaigzni ir sācies! Taču portāla Skaties.lv skatījumā deju laukums nav vienīgā vieta, kur tā dalībnieki savā starpā varētu sacensties.

Nekādu skatītāju vai žūrijas vērtējumu, viss tikai no pašu spēkiem atkarīgs. Loģiski, ka šī aktivitāte nekādā veidā netiks oficiāli vērtēta, toties paskatīties rezultātus pēc dažām nedēļām noteikti būs ļoti interesanti. Pirmās šova Dejo ar zvaigzni jaunās sezonas tiešraides laikā portāls Skaties.lv aizkulisēs ievēroja interesantu lietu – dalībniekiem uzreiz pēc savas dejas un žūrijas uzklausīšanas diezgan ātri jājož uz Zaļo istabu, kur viņus sagaida fani. Kurš ir tas pāris, kas līdz turienei var tikt visveiklāk?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ir 10 uznācieni, kas nozīmē – 10 posmi, lai noskaidrotu, kuram pārim šova laikā izdosies visātrāk tikt līdz “grīnrumam” jeb Zaļajai istabai. Taimeris laiku sāk skaitīt mirklī, kad dejotāji pamet laukumu un dodas uz jau pieminēto telpu, bet laiku apstādina tad, kad mūsu varoņu fani sāk skaļas ovācijas.

Šoreiz atradīsim jums trīs veiklākos pārus – Ansim Pūpolam un Lesiai Bogačovai tas prasīja 20,164 sekundes, Anna Lieckalniņa un Jānis Strēlnieks līdz istabai tika 17,035 sekundēs, bet par pirmās nedēļas uzvarētāju pasludinām Eviju Skulti ar Raimondu Andersonu. Viņu rezultāts – 16,359 sekundes. Kā tas viss izskatījās?

Skaties video!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl