3 komentāri
Kurā šova Dejo ar zvaigzni raidījumā tā vadītāji izskatījās vislabāk?
Foto: Toms Norde

Līdz šim jums esam piedāvājuši daudz dažādu atskatu, kā arī balsošanu par šova Dejo ar zvaigzni dalībnieku tērpiem. Taču arī tā vadītāji katru reizi izskatās krāšņi un skaisti saposti.

Šajā šovā lielu daļu nosaka ne tikai deja, bet arī tas, kādā izskatā mūsu varoņi dodas skatītājiem un žūrijai atrādīt savu sagatavoto priekšnesumu. Bet ne viņi vienīgie rūpīgi gatavojas katram svētdienas uznācienam. To dara arī Dejo ar zvaigzni vadītāji. Vēlreiz atskaties bildēs uz iepriekšējiem raidījumiem, novērtē Maijas Silovas kleitas un Jāņa Āmaņa uzvalkus un zem galerijām atrodi balsošanas tabulu, lai beigās mēs noskaidrotu, kurā raidījumā tad līdz šim, jūsuprāt, viņi izskatījās vislabāk.

Šova fotosesija

Pirmā sērija

Otrā sērija

Trešā sērija

Ceturtā sērija

Vērtēt drīkst visu – smaidu, matu sakārtojumu, acu skatienus, kustības, jo tikai tā mēs noskaidrosim, kurā tad šova Dejo ar zvaigzni uznācienā vislabāk izskatījās mūsu vadītāji.

Kurā šova Dejo ar zvaigzni sērijā vislabāk izskatījās tā vadītāji?

Rezultāti:
13%

Šova fotosesijā

18%

Pirmajā sērijā

33%

Otrajā sērijā

14%

Trešajā sērijā

23%

Ceturtajā sērijā

TOP komentāri

 • Lv mulku zeme...
  +4 +4 0

  Lv mulku zeme...

  vai nav vienalga ka tie divi bezsmadzenu radijumi izskatas... Visu laiku briesmigakie, tislakie, dumakie utt sova vadtaji TV3 vesture
 • Māre
  0 0 0

  Māre

  diemžāl šie šova vadītaji nav baudāmi,tad reklāmas pauze tik ļoti nekaitina kā šie divi vadītaji..........šausmas
 • 1234

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl