Kur pēc šova beigām nonāks nodejotās kurpes?

Komentāri

Grimētava dejotājiem ir ne tikai vieta, kur iegūt labu izskatu, bet arī pirms uzstāšanās aizdzīt stresu un mazliet atslābināties. Bez Tabu komanda devās noskaidrot, kas tur svētdien pirms šova tiešraides norisinājās.

Astoņu nedēļu laikā jau ir iemīta taciņa – mati labajā telpas pusē, bet grimu uz sejas liek kreisajā. Salīdzinot ar iepriekšējiem, ceturtā šova dalībnieki pret šo telpu izturas ar cieņu. “Ārkārtīgi disciplinēti ir šīs sezonas dejotāji, jo visu neatstāj uz pēdējo brīdi,” komentē šova Dejo ar zvaigzni grima meistare.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Žūrijai stress lielāks

Pie žūrijas galda ir lielāks stress kā parasti. Visātrāk gatava šoreiz ir Agita Mironova un viesmākslinieks eiroparlamentārietis Artis Pabriks. Lai arī nav pirmo reizi ar pīpi uz jumta, ne publikas priekšā, ne dejojot, atzīst, ka neliels uztraukums tomēr ir. Artis dejot sācis 7 gadu vecumā, bet pārtraucis to darīt pirms 32 gadiem. Tiešraidē apņēmies nodejot godam. “Bērni teica, ja slikti nodejošot, tad uz skolu neies – viņiem būšot kauns,” smaida Pabriks, kura uztraukumam absolūti nebija pamata, jo tiešraides deja izdevās lieliski.

Agitai Mironovai uztraukums pazudis svētdienas dienā, bet fokstrotu, kas tika atrādīts skatītājiem, viņi abi mēģinājuši kopš otrdienas. “Tā kā Artis ir dejojis, man bija vienkāršāk – es saucu figūras un pat pēdu darbības, un viņš atkārtoja. Nebija problēmu! Viņam daudz kas saglabājies atmiņā pat ļoti labi, tikai tas, ka laiks darījis savu.”

Kur pēc šova beigām nonāks deju kurpes?

Projekts nenovēršami dodas beigu virzienā, un deju kurpes, kuras vairākus mēnešus ar kāju gandrīz saaugušas, desmit nedēļu maratona dejotājiem vairs nebūs vajadzīgas. Viena no šova dalībniecēm Liene Greifāne stāsta, ka pēc tam, visticamāk, kurpes vairs nebūs lietojamas, bet aktieri Gints Grāvelis un Evija Skulte uz nākotni raugās optimistiskāk, jo tās varēšot izmantot izrāžu mēģinājumos. Par vieniem no pāriem Skultei pat ir interesants stāsts – nedēļu iznācis dejot ar Lolitas Novikovas kurpēm, jo kļūdas pēc sievietes netīšām samainījušas. “Es tagad dejoju ar Lolas kurpēm, jo tās man der labāk nekā tās, kas bija sākumā, jo ir izmēru mazākas.” Diānai Kubasovai savukārt kurpes ir kā īpašs aksesuārs, un arī viņa pēc šova beigām no tām šķirties negrasās. “Pati salīmēju akmentiņus virsū, lai smukāk, un pēc tam ielikšu aiz stikla, goda vietā, jo tik daudz ar mani tās pārdzīvojušas – stresu, piedzīvojumus un fantastiskus mirkļus.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl