Komentāri

Diāna Kubasova un Kārlis Kemlers dejoja emocionālu lēno valsi, eleganti atspoguļojot divu mīlētāju stāstu dejā. Šis pāris parādīja ļoti labu deju sniegumu.

Diāna ar Kārli dejoja skaisti, aizpildot visu deju laukumu. Partnere iejutās tēlā un izbaudīja šo deju ar katru savu dvēseles stīgu. Lēnais valsis bija plūstošs, ar labu atspērienu un pacēlieniem. Diānai ir jāpiestrādā pie roku līnijām jeb “rāmja”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties galeriju!

Abos tēlos bija saskatāma sievišķība un vīrišķība, rūpes vienam par otru. Deju kompozīcijā tika izmantoti sarežģīti soļi, dejas pamatsoļi tika dejoti ļoti maz. Diāna braši tika galā ar sarežģītības pakāpi. Labi redzams bija tas, ka šajā dejā bija ieguldīts smags darbs, lai izdotos to ne tikai pasniegt baudāmu skatītājiem, bet arī nodejot ar baudu un vieglumu.

Skaties video!

P.S. Skaties.lv pēc katra šova Dejo ar zvaigzni raidījuma pirmdienās piedāvās profesionālu šova dalībnieku deju vērtējumu – kas un kā katram ir izdevies.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl