Komentāri

Otrdienas ir dienas, kad kioskos parādās dzeltenās preses žurnāli, kuri šad un tad mēdz pārveidot cilvēku teikto. Portāls Skaties.lv šādu ziņu saņēma no šova Dejo ar zvaigzni dalībnieces Diānas Kubasovas, kura ir satraukusies, jo šodien kāda izdevuma lappusē ir rakstīts par to, ka viņi ar Kārli nespēj sadzīvot. Centāmies noskaidrot, kā tad ir patiesībā!

“Mēs ar Kārli tagad esam ļoti draudzīgi! Jā, mums ir bijušas nesaskaņas, jo ir sanācis tā, ka esam ļoti dažādi cilvēki ar dažādu gaumi  uz mūziku, tērpiem, tēliem un vēl visu ko. Līdz ar to arī radās nesaskaņas. Bija situācijas, kad smējāmies un viss bija labi, bet ik pa laikam arī strīdējāmies, kad deķīti gribējām pavilkt katrs uz savu pusi,” smaidot stāsta Diāna Kubasova.

Diāna Kubasova un Kārlis Kemlers šovā Dejo ar zvaigzni

Arī Kārlis piekrīt deju partneres teiktajam: “Tagad viss ir pozitīvi un labi! Strādājam uz priekšu, un nevis ar kaut kādu kašķi vai kā citādi, bet ļoti draudzīgi.” Diāna to apstiprina, sakot, ka jau vairāk nekā divas nedēļas nesaprašanās abu starpā tikpat kā nav. “Man šķiet, ka strīdi ir neizbēgami visās attiecībās, īpaši, ja ar cilvēku katru dienu radošā vidē pavadi, piemēram, sešas stundas. Protams, ka ir strīdi, viss nevar būt gludi.” Modele norāda, ka, iespējams, ja viss būtu gludi, tad tas varbūt iebuksētu radošo procesu.

Pilnā video intervija

Pāris smaidīdami saskatās un noliedz jebkādas ziņas par to, ka viņi būtu ienaidnieki vai ka viņi nevarētu sastrādāties. “Un noteikti nav arī tā, kā “citēja” mani kāds dzeltenās preses izdevums, ka tik grūti, cik sastrādāt ir ar Kārli, tā vēl nav bijis… Nu, nav tā! Mums ir labie un sliktie brīži, bet tagad viss patiešām ir kārtībā!”

Sarunas noslēgumā šova dalībnieki no sirds pateicās skatītājiem un saviem faniem par izrādīto atbalstu. “Jūs mums dodat spēku un enerģiju, paldies jums!”

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl