11 komentāri

Ja parasti uz Izklausies redzēts skatuves esam pieraduši, ka priekšnesuma centrā ir paši mākslinieki, tad šoreiz skatuves priekšplānā bija maza meitenīte.

Kā, iespējams, daudzi ir redzējuši dziedātājas Sia superhita Chandelier videoklipā, tur akcents tiek likts uz kādu ļoti talantīgu meitenīti, kas izpilda neiedomājas dejas kustības. Un tas pats tika sagaidīts arī šajā priekšnesumā, un Elza šoreiz stājās blakus bekvokālistēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī pēc priekšnesuma Lauris Reiniks lūdza skaļas ovācijas Rīgas Horeogrāfijas vidusskolas audzēknei Evitai!

FOTO

VIDEO

TOP komentāri

 • Astro
 • respect
  +5 +5 0

  respect

  Fantastiski! Fantastiski! Vienkārši superīgs priekšnesums!
  Lūdzu, liels lūgums, ielieciet šo un arī Elzas atveidoto Adeli Youtube kanālā, lai pēc laika var apskatīties atkal.
 • mordanga
  +4 +4 0

  mordanga

  1.kārt - kaut kas ....nav laikam pat apzīmējuma -izcili, kolosāli, fantastiski.... es tiešām sēdēju kā sastingusi , neticot tam, ko redzu . Apbrīnojami. Jau sākot ar to, kā tik īsā laikā ir atrasta tāda meitene, kā tik īsā laikā spējusi apgūt ko tik sarežģītu. Ne jau tikai deja. Svarīgākā ir - aktiermeistarība.
  Esmu noskatījusies šo abu meiteņu uzstāšanos jau padsmit reizes. Un skatīšos vēl.
  Paldies, Elziņ un Evitiņ.
  2.-kārt. CIK JŪS IESIET PRETĪGI!!!! DĪVĀNĀ PIRDĒJI ( kā pareizi šodien tiešajā ēterā pateica Reiniks.Cieņa viņam!) Ja neko nespējiet ar savām trusīšu smadzenītēm saprast, nu klusējiet taču! Nepazemojiet sevi vairāk kā jau esiet pazemoti no likteņa-slikteņa. Lai gan - vai tad tas ir iespējams..........

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl