Komentāri

Ceturtās sezonas fināla raidījuma aizkulisēs notiek īsta rosība. Ko mēs varam sagaidīt no basketbolista Kaspara Kambalas un šova Dejo nost! uzvarētāja Denisa Tumakova?

Portāls Skaties.lv kā īsts sargs uzmana šova Dejo ar zvaigzni fināla aizkulises, kur visu šova laiku notiek vēl neierasta rosība. Tur manāmi arī tādi sabiedrībā pazīstami cilvēki kā žurnāliste Baiba Strautmane, kā arī skandalozais basketbolists Kaspars Kambala un arī Deniss Tumakovs, kuru liela daļa skatītāju noteikti atceras no šova Dejo nost!, kurā viņš kopā ar Sarmīti Puli izcīnīja uzvaru.

Iespējams, viens no zināmākajiem Latvijas basketbolistiem ir ieradies atbalstīt dziedātāju Lieni Greifāni un Viktoru Haritonovu. Turpretī Deniss Tumakovs šajā sezonā bijis redzams diezgan bieži, un video var novērot, ka šodien viņam ir īpaši iespaidīgs grims. Runājot, ka viņam būs priekšnesums ar kādu no šova dalībniekiem…

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl