4 komentāri
Kas notiks ar Skultes raudošajiem spilveniem, un kad būs kāzas?
Foto: Toms Norde

Šova Dejo ar zvaigzni ceturtās sezonas fināliste Evija Skulte pēc iegūtās ceturtās vietas jūtas kā uzvarētāja, bet par potenciālajām kāzām gan pašlaik atsakās runāt.

“Šova laikā sasniedzām trīs virsotnes!”

“Mēs esam finālisti, tāpēc ceturtā vieta noteikti ir uzvara!” Latvijas Nacionālā teātra aktrise Evija Skulte akcentē, ka finālā vairs nebija svarīgi, vai viņi ir ceturtie, otrie vai trešie, jo galvenais tomēr bija tā pirmā vieta un uzvara šovā. Jautāta par emocijām, kas bija redzamas viņas acīs pēc pirmā uznāciena, Skultei tas esot bijis punktiņš uz “i”, lai gan nevarot teikt, ka tā esot bijusi viņas mūža deja. “Man šķiet katrā mūsu šova dejā bija kaut kas labs, bet kopumā bijušas trīs dejas, kurās sasniedzām tādas kā virsotnītes – Vīnes valsis, protams, tango un fināla rumba.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņas melo labāk zvaigzne akcentē, ka tieši šīs dejas atmiņā palikušas kā vistehniskākās un emocionālākās, kurās viss saslēdzies tieši tā, kā nepieciešams, lai varētu teikt, ka tieši šie priekšnesumi bijuši veiksmīgi.

Raudošie spilveni tiks nogādāti Mironoviem

Pagaidām gan raudošie spilveni joprojām atrodas pie Evijas un Raimonda, bet kuru katru brīdi viņi dosies uz Deju studiju 7 pie Agitas un Valērija Mironoviem, lai… “Neesam vēl atraduši un vienojušies par laikiem, kad varētu aizbraukt ciemos. Arī Liene un Gints pieteikušies uz viesošanos pie viņiem, bet, jā, kā jau teicu, pagaidām nav bijis laika!” Īpaši ceremonija gan nav paredzēta, smej Evija, bet gan jau brīdis būs īpašs, jo šiem spilveniem ir sava veida spēks.

Evija Skulte un Raimonds Andersons šovā Dejo ar zvaigzni

Tiem, kas varbūt palaida garām, tieši šo pāri izbalsoja jau pirmajā raidījumā, kas izrādījās tehniska kļūme, un jau uz otro sēriju Skulte un Andersons bija sagatavojuši raudošus spilvenus, kas laika gaitā kļuva par viņu šīs sezonas Dejo ar zvaigzni talismaniem. Tas sakrājis visu dalībnieku parakstus – gan tos, kas izbalsoti laika gaitā, gan arī pēc rezultātu paziņošanas šova finālisti.

Par kāzām pagaidām noslēpums

Pēc pirmā raidījuma, kad tapa zināms, ka viņi abi tomēr turpinās cīņu par galveno balvu, Skultes draugs, seriāla Viņas melo labāk producents Rimvīds Martinaitis, ballītē visiem solīja: “Ja viņa tiks finālā, es viņu bildināšu!” Portāls Skaties.lv uzdeva jautājumu, vai drīzumā gaidāmas kāzas. Par šo aktrise komentārus gan nesniedz, jo pašlaik ir pārāk nogurusi, lai runātu par privāto dzīvi.

TOP komentāri

 • Zane
  +8 +8 0

  Zane

  Man prieks par Eviju. Viņa parādīja sevi kā ļoti talantīgu, mērķtiecīgu, strādīgu, neatlaidīgu un emocionālu cilvēku. Cerams, ka arī teātrī būs lomas, kur pierādīt savus talantus.
 • Linda
 • Zane
  +1 +1 0

  Zane

  Un Greifāne nebija aizmirsusi? Ir taču radinieki un vecāki, kuri palīdzēja šī projekta laikā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl