Komentāri

Tas, kas notiek TV ekrānos šova Dejo ar zvaigzni laikā, visiem ir skaidrs – dalībnieki dejo, pēc tam viņu sniegumu vērtē! Portālam Skaties.lv ir tā ekskluzīvā iespēja ieskatīties aizkulisēs, kas neparādās nekur citur. Piedāvājam ieskatu, kā tiek sagatavots laukums nu jau izgājušajam pārim – Aleksandram Sokolovam un Martai Kalējai, kamēr Diānas Kubasovas un Kārļa Kemlera deju vērtē bargā žūrija.

Nevienam nav noslēpums, ka kaut kādā brīdi dekorācijas, ko izmanto šova Dejo ar zvaigzni dalībnieki, uz deju laukuma jānovieto, taču dažkārt gadās, ka tas ir tik sarežģīts process, ko nevar izdarīt, kamēr iepriekšējie dejotāji atrodas Zaļajā istabā pie saviem faniem. Pāris, kurš vakar pameta šovu – Aleksandrs Sokolovs un Marta Kalēja, savam priekšnesumam izmantoja milzīgu stiklu, ko nācās uzstādīt jau brīdī, kamēr Diāna Kubasova un Kārlis Kemlers klausījās, ko viņiem saka žūrija. To, kā tas notika, skaties video!

Kā dekorācijas nonāk uz deju laukuma!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl