Kādus ziedus Greifānei dāvina vīrs?

1 komentārs
Kādus ziedus Greifānei dāvina vīrs?
Foto: Ingrida Punka

“Man patīk, ja vīrs pēc uznācieniem dāvina frēzijas, bet ar tām nevajag pārāk aizrauties. Drīkst dāvināt arī citus ziedus,” portālam Skaties.lv pastāstīja Liene Greifāne.

Visu septiņus uznācienus katram šova Dejo ar zvaigzni dalībniekam Zaļajā istabā jeb “grīnrūmā” pēc uznācieniem ir pa kādam atbalstītājam. Dziedātāju Lieni Greifāni jau visus septiņus raidījumus atbalstīt ieradies arī viņas vīrs Igors. Portāls Skaties.lv novērojis, ka katru reizi viņš savu laulāto draudzeni sagaida ar diezgan iespaidīgiem pušķiem, tāpēc centāmies noskaidrot no pašas zvaigznes, kādi tad īsti ir viņas mīļākie ziedi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lienes Greifānes sadāvinātie ziedi pēc uznācieniem

“Manas mīļākās puķes ir frēzijas, bet vīram esmu piekodinājusi, ka nevajag “sēdēt” tikai uz vienām puķēm. Arī dažādībai jābūt! Man vispār patīk ziedi!” stāsta Greifāne, kura, kā redzams bilžu galerijā, patiesi ar ziedu trūkumu dzīvē, šķiet, nepavisam nevar sūdzēties.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl