Kā pareizi taisīt džaiva “kiku”?

Komentāri
Kā pareizi taisīt džaiva “kiku”?
Ansis Pūpols un Lesia Bogačova (Foto: Skaties.lv)

Jau šo svētdien šovā Dejo ar zvaigzni redzēsim, kā daļa pāru dejo džaivu. Portāls Skaties.lv joprojām seko līdzi treniņu procesam un piedāvā noskatīties, kā Anša Pūpola deju partnere Lesia Bogačova māca viņam taisīt pareizu džaiva spērienu jeb “kiku”.

Šodien viss tikai par un ap džaivu – sākumā Grigalis pieņem aktiera Ginta Grāveļa izaicinājumu, bet tagad arī ekskluzīvs video no šova Dejo ar zvaigzni treniņu laukuma, kurā šodien gāja karsti, jo dalībnieki ir sapratuši – žūrija nevienu nežēlos. Piedāvājam noskatīties video, kurā žurnālista Anša Pūpola deju partnere Lesia Bogačova māca viņam “kiku”.

Mācies, kā džaivā jāsper!

 

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl