6 komentāri
Jeļenai Taranai pirms piektā uznāciena bijusi pat 39 grādu temperatūra
Foto: Toms Norde

Šova Dejo ar zvaigzni dalībniekiem nākas saskarties ar daudz grūtībām, un pat brīžiem viņi vēl pirms tiešraidēm nav līdz galam droši, vai vispār uzstāsies. Piemēram, piektā raidījuma rītā Dailes teātra aktiera deju partnerei Jeļenai Taranai bijusi pat 39 grādu temperatūra.

Mānīgais pavasara laiks

Nu diemžēl svētdien nācās dejot ar diezgan paaugstinātu temperatūru, ko visas dienas garumā nevarēja “nodzīt”,” atceras Jeļena. Cik īsti bija dejošanas brīdī, dejotājai nav ne jausmas. “Vairākas dienas bija ļoti silts laiks, bet vakaros auksti. Tā, nu, lūk, arī kārtīgi saaukstējos, bet nu izvēles jau nebija, jādejo tik un tā!” Neskatoties uz slimību, šim pārim jau trešo nedēļu pēc kārtas kopvērtējuma izdevās izcīnīt pirmo vietu, kas pašlaik viņus padara par galvenajiem favorītiem uz šova Dejo ar zvaigzni galveno balvu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neskatoties uz slimību, Grāvelis un Tarana nodejoja lieliski

Arī pirms tam sacensībās dejojusi slima

Iepriekš Jeļena ļoti nopietni nodarbojusies ar dejošanu, divus gadus pēc kārtas pat kļūstot par Latvijas čempioni 10 deju programmā. “Arī tad, kad vēl aktīvi dejoju un piedalījos deju sacensībās, ne vienu vien reizi bija nācies dejot slimai.” Tarana to skaidro ar to, ka tādas lietas nav iespējams paredzēt. “Ja kas tāds notiek, atliek tikai sadzerties zāles, turēties un cīnīties līdz galam!”

Šajā sezonā šis nav pirmais gadījums

Taču Liene nav pirmā, kurai nācies skatītājiem un žūrijai savu priekšnesumu atrādīt slimai. Pirms pašas pirmās šova tiešraides Svetlana Leva mocījās ar gripas simptomiem, tā arī pirms trešā uznāciena Anna Lieckalniņa bija saaukstējusies. Diāna Kubasova jau promo video filmēšanas laikā savainoja kakla skriemeļus, bet Elmāram Tannim pēc viņa priekšpēdējās dejas sāka sāpēt kāja, un tieši šī trauma viņam izrādījās liktenīga – šovs bija jāpamet.

Šova Dejo ar zvaigzni dalībnieki uzstājas neveseli

TOP komentāri

 • Anda
  +7 +7 0

  Anda

  Tas lùk.atšķir dejotâjus no citiem cilvēkiem. Arī pati tautisko deju koncertos esmu dejojusi slima un daudzi to nesaprot.kā to var un kāpēc tā vispār jādara..Tā ir disciplinētība pienâkuma apziņa...un jau no bērnības:)
 • Ēe
  +5 +5 0

  Ēe

  Vispār raksta par veselību! Daudziem tak vairāki vārdi. Liene dzimusi, augusi un mācījusies Liepājā un ļoti labi runā latviski un krieviski
 • Ilze
  +5 +5 0

  Ilze

  Lai veselība Lienītei! Laikam reti gadās, ka dejo tik talantīgs, saskanīgs, skaists un sirsnīgs pāris. Gribētos Ginta un Lienes dejas skatīties vēl un vēl. Jūs patiešām paņemat ar Sirdi. Jums būtu jāuzvar! Lai Jums veicas!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl