Jānis Strēlnieks: Šova mērķi izpildījām par 50%

Komentāri
Jānis Strēlnieks: Šova mērķi izpildījām par 50%
Foto: Toms Norde

Pagājušajā svētdienā no šova Dejo ar zvaigzni izstājās Anna Lieckalniņa un viņas deju partneris Jānis Strēlnieks, kurš savā Facebook profilā nedēļas sākumā nopublicēja pārdomas par šovā pavadīto laiku.

Paldies visiem radiem, draugiem, paziņām, kolēģiem un visiem citiem, kuri ir mani atbalstījuši, iepriecinājuši un turējuši par mani īkšķus! Ar vārdiem vien būtu daudz par maz, lai pateiktos jums par doto iespēju piedalīties un izbaudīt šovu Dejo ar zvaigzni piecās pārraidēs! Bez jums tas nebūtu iespējams!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzdevums izpildīts par 50%

Katra iespēja un izdevība, ko dzīve piedāvā, ir sava veida izaicinājums izlauzties no ierastās komforta zonas, lai uzlabotu, papildinātu, ietekmētu un galu gala padarītu sevi un, iespējams, arī apkārtējos cilvēkus nedaudz labākus, gaišākus un priecīgākus. Katru nedēļu jauns piedzīvojums, katru nedēļu jauns pārdzīvojums, katru nedēļu jauna deja, katru nedēļu arvien lielāks uztraukums pirms iziešanas laukumā, lai visai Latvijai parādītu, ko tad es varu iemācīt cilvēkam, kurš ar dejām nekad nav bijis saistīts. Kā man tas izdevās? Ja man pašam jāatbild uz šo jautājumu, tad viennozīmīgi es varētu teikt, ka uzdevums izpildīts ne vairāk ne mazāk kā par 50%, jo pārraides taču ir 10! Ir lietas, kuras gribējās izdarīt labāk, ir lietas, par kurām es priecājos, ir lietas, par kurām es saskumu, ir lietas, kuras mani pārsteidza, jo pirmo reizi sanāca tikai tiešraides laikā. Kopumā esmu apmierināts. :)

Anna Lieckalniņa un Jānis Strēlnieks šovā Dejo ar zvaigzni

Mārtiņ Oliņ, es Tevi apbrīnoju!

Liels prieks man ir par satiktajiem cilvēkiem šova laikā. Nevēlos slēpt, bet vislielākais prieks man ir par to, ka esmu iepazinis tik pozitīvu, atvērtu, jauku un uzmundrināt spējīgu cilvēku kā Mārtiņu Oliņu. Mārtiņ, es Tevi apbrīnoju! Lai visiem cilvēkiem tāds spēks un gaisma, kas staro no Tevis! Paldies par tiem brīžiem, kad Tu spēji mani uzmundrināt, kad es jau sen biju padevies. Ka arī, Gint, kaimiņ, man ir milzīgs prieks, ka iepazinu Tevi! Ar nepacietību gaidu, kad varēšu Tevi vērot kādā no Tavām izrādēm un atcerēties tos foršos brīžus, kad arī Tu biji vietā un laikā, lai pateiktu tikai pāris vārdus un diena būtu izdevusies. Liels paldies arī Andrim Antuzevičam par atklātību un drauga plecu vajadzīgajā brīdī! Tā bija neatsverami milzīga uzticēšanās un atklātība pirms tiešraidēm garajos un nogurdinošajos treniņos visas dienas garumā. Un, Kārli, ak, Tu, bēdu brāli!:) Paldies arī Tev par to, ka spēji uzmundrināt un ka varējām kopā smieties par to, ka tomēr nav nemaz tik slikti, jo kādam vienmēr var būt arī vēl trakāk!:) Paldies arī pārējiem šova dalībniekiem! Bez Jums dzīve nebūtu tik krāsainos un spilgtos toņos, kāda tā ir tagad. Gan riesta deja, gan konfekšu karaliste, gan Francijas šlāgeris, gan trakoti muļķīgā ākstīšanās kameras priekšā, gan arī to, ka žiljēns nav tikai ēdiens, gan nelielās bailes par saviem kāju pirkstiem, gan vienmēr nenogurstošais smaids un sievišķība, kas staro, gan izlīdzēšana, kad kāda asara birst gar vaigiem, kad kaut kas nav sanācis… Šīs visas lietas paliks atmiņās vienmēr!

Es esmu ļoti pateicīgs Agitai un Valērijam Mironoviem par šo dzīves pavērsienu un iespēju, kuru viņi man deva! Ne vien tikai tāpēc, ka ikdienā tādas dejas kā rumbu un džaivu nedejoju, bet arī tāpēc, ka viņi pavēra man acis pasaulei, kurā es nekad vēl nebiju bijis. Viņi man deva spēku un izturību treniņu zālē, kurā tika atstātas daudzas sviedru lāses, savilkti daudzi muskuļi un, atklāti runājot, izlietas arī daudzas asaras.

Paldies, Anna!

Liels paldies man arī, protams, ir jāpasaka savai šova partnerei Annai Lieckalniņai par ieraušanu patiesi milzīgā dzīves virpulī! Pateicoties Annai, es esmu guvis vairākas dzīves mācības, par kurām es varu būt tikai priecīgs un pateicīgs, jo viss, kas mūs nenogalina, padara mūs stiprākus! Mums gāja dažādi, bet visu atceros ar smaidu, jo vienmēr tomēr svētdienā mēs spējām sniegt savu labāko priekšnesumu! Paldies Tev, Anna, par kopā pavadīto laiku! Es ceru, ka Tu turpināsi meklēt pozitīvas emocijas dejās! Kā arī, pateicoties viņai, es esmu iepazinis vairākus jaunus un pozitīvus cilvēkus, piemēram, Iļju Buličevu. Paldies, Iļja, par superīgo sarkano fraku un robotu skafandru! Tas bija LIELISKI!

Paldies arī visiem pārējiem!

Vislielākais paldies man arī ir jāsaka Elīzai Grīnvaldei, kas visu šova gatavošanās laiku spēja atrast neskaitāmus veidus, kā mani uzmundrināt pēc smagas un garas dienas. Paldies par to, ka Tu vienmēr biji man blakus! Paldies Tev par to, ka palīdzēji man katrā no maniem šoviem! Paldies Tev, ka nevienā brīdī neatmeti ar roku man, kad bija radusies kāda problēma! Paldies Tev par to, ka katrā tiešraidē Tu spēji mani nomierināt, pasakot tikai pāris vārdus! Paldies Tev par to, ka Tu izturēji! Paldies!

Nedrīkst aizmirst arī cilvēkus, kuri ir palīdzējuši šova tapšanas gaitā – Laura Strēlniece, Lāsma Sestule, Marta Kalēja. Bez Jums, trijām daiļavām, mana dzīve būtu stipri grūtāka. Paldies par radošā procesa ietekmēšanu, soļu demonstrēšanu, figūru mācīšanu un jauku emociju rosināšanu! Paldies!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl