4 komentāri

Šodien portālam Skaties.lv bija tā ekskluzīvā iespēja būt klāt brīdī, kad šova Dejo ar zvaigzni dalībniece un tā vadītājs metās uz vienu roku, lai ierakstu studijā iedziedātu dziesmu.

Kā jau pavasarī pienākas, gan dziedātājai, gan aktierim un šova Dejo ar zvaigzni vadītājam bija jestrs noskaņojums. Viņus abus uzaicināja iedziedāt dziesmu kādam īpašam notikumam, par ko plašāk uzzināsit jau svētdien šova sestā uznāciena tiešraidē. Varam tikai pačukstēt, ka iedziedātā dziesma bija Ērika Ķiģela (mūzika) un Māra Čaklā (vārdi) dziesma Aprīļa pilieni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

To, kā noritēja ierakstīšanas process, skaties ekskluzīvā video un fotogalerijā tepat, mazliet zemāk!

Dziedātāja un aktieris kopīgi ieraksta dziesmu

TOP komentāri

  • A.T.
    +2 +2 0

    A.T.

    besij ārā tā Greifāne , tēlo nezin ko , lai iemācās dejot , citi pāri DEJO , a viņa kko nostaigā . besij ārā tādi ! -_____-

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl