Izteiktākie šova Dejo ar zvaigzni dekoltē

Komentāri
Izteiktākie šova Dejo ar zvaigzni dekoltē
Foto: Toms Norde

Šovā Dejo ar zvaigzni aizritējuši jau astoņi uznācieni, tāpēc piedāvājam nelielu bilžu ieskatu uz līdz šim spilgtākajiem dekoltē, kas parādījušies deju laukumā.

Līdz 26. aprīlim jeb nākamajai svētdienai atlicis vairs pavisam maz, kas nozīmē, ka aizvadīti jau vairāki deju uznācieni. Tajos izšķīries diezgan daudz – gan daudzu dalībnieku likteņi par palikšanu vai nepalikšanu, gan redzami vai neredzami progresi, gan arī tas, kurš pāris spēs iekarot bargās šova žūrijas sirdis. Ir, ko atcerēties, vai ne? Piedāvājam nelielu ieskatu mūsu šova dalībnieču redzamākajos dekoltē.

Izgriezumi šovā Dejo ar zvaigzni

Līdz šim uz šo “disciplīnu” vairāk tendēta bija Diāna Kubasova, kurai diezgan bieži varēja manīt izteiktus dekoltē, bet arī Lolita Novikova un Elza Pole, kamēr viņas vēl cīnījās šovā, neatpalika no modeles, savukārt izaugsmes trenerei Annai Lieckalniņai tikai vienā dejā bija redzami vairāk atkailinājumu.

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl