10 komentāri

Ir sācies un pirmo finiša līniju sasniedzis šovs Izklausies redzēts, kura otrā sezona kanālā TV3 šodien piedzīvoja atklāšanu. Tajā triumfēja džeza dziedātāja Elza Rozentāle, izpildot Lulu & the Luvvers superhitu Shout, aiz sevis sīvā konkurencē atstājot seriāla UgunsGrēks zvaigzni Kristapu Rasimu, kurš šodien iejutās Čaka Berija tēlā.

Galvenie šā vakara varoņi un žūrija

Pirmo sēriju atklāja Antra Stafecka, kura iejutās austrāliešu superzvaigznes Kailijas Minogas tēlā, uzvarētāja Elza Rozentāle uzstājās otrā, rokenrola karalis Elviss šoreiz bija Jānis Auzāns, Annija Putniņa uzstājās kā Enija Lenoksa, Atis Zviedris kā Bruno Marss dziedāja šā gada, iespējams, lielāko hitu Uptown Funk, seriāla UgunsGrēks zvaigzne “rokenrolojās” citā tēlā – šoreiz kā leģendārais Čaks Berijs, Frediju Merkūriju centās attēlot mūziķis Andris Ābelīte, bet aktrise Ieva Pļavniece šovakar bija popdīva Lady Gaga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī šosezon šova vadīšana tika uzticēta visiem labi zināmajam dziedātājam Laurim Reinikam, bet pie šā vakara raidījuma žūrijas galda sēdās TV dīva Jana Duļevska, Radio SWH valdes priekšsēdētājs Jānis Šipkēvics vecākais, kā arī mūziķis un krievu šova Toč v Toč, kas ir prototips šovam Izklausies redzēts, dalībnieks Intars Busulis un pagājušās sezonas uzvarētājs Ralfs Eilands.

FOTO: šova Izklausies redzēts pirmais uznāciens

Kas paredzēts šova uzvarētājam

Šova Izklausies redzēts otrās sezonas galvenā balva ir 5000 eiro, ko nodrošinās Ondo.lv, kas uzvarētājam būs jāizmanto kādam labdarības mērķim. Atgādinām, ka pagājušajā sezonā uzvarēja grupas PeR mūziķis Ralfs Eilands, kuram tagad ir pašam savs dārziņš Vecrīgā – ar viņa svētību jaunu dzīvību ieguva dārzs, kas atrodas tieši pie viņa skolas, Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas, kuru Eilands arī absolvēja. Taču to, kurš iegūs lielākās skatītāju simpātijas, uzzināsim 29. novembra vakarā.

Elza Rozentāle izcīna sīvu uzvaru

Kā jau bija gaidāms, no dalībniekiem varēja just pirmās šīs sezonas šova Izklausies redzēts uzstāšanās satraukuma pazīmes, ko arī daudzi no viņiem nekaunējās atzīt. Arī žūrija šovakar bija īpaši draudzīga un pretimnākoša, saprotot, ka debijas reizē ir jābūt mazliet pielaidīgākiem uz vērtēšanu. Tas arī perfekti parādījās viņu komentāros, jo slavēts šovakar tika teju katrs dalībnieks.

Kā jau bijām pieraduši pirmajā sezonā, arī otrajā žūrija sniedza savus fināla vērtējumus ne tikai komentāru veidā, bet arī reālos skaitļos, katram no četriem locekļiem visiem šova dalībniekiem sniedzot punktus skalā no 4 līdz 12. Lai gan Jānis Šipkēvics vecākais un Jana Duļevska, kuri izteicās pirmie, savus 12 punktus atdeva Kristapa Rasima priekšnesumam un šķita, ka tieši viņš varētu uzvarēt pirmajā raidījumā, mūziķi Ralfs Eilands un Intars Busulis “izvilka” Elzu Rozentāli saulītē, savus 12 punktus iedodot tieši viņai.

Pirms pašu dalībnieku vērtēšanas, kur katram bija kāds jānovērtē ar pieciem punktiem, Rozentāle no sava sīvākā konkurenta Rasima atpalika vien par diviem punktiem. Interesanti, ka Čaka Berija atveidotājs Lulu izpildītājai atdeva savus piecus punktus un, kā izrādās, arī šā vakara uzvarētājai. Apsveicam Elzu Rozentāli ar uzvaru pirmajā šova Izklausies redzēts raidījumā!

Uzvaras dziesma

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl