Intars Rešetins ar Ievu Segliņu vienojas ugunīgā tango!

3 komentāri

Pēc gandrīz mēneša, kad Gints Grāvelis ar Jeļenu Taranu izaicināja citu Dailes teātra aktieri Intaru Rešetinu, viņš ir atsaucies un pārī ar Ievu Segliņu nodejoja lielisku tango. Bet kā nākamos viņi izaicināja Gintu Andžānu un Daini Grūbi, kuriem būs jāizpilda kopējs priekšnesums.

“Es zinu, ka ir pagājušas gandrīz četras nedēļas, bet man ir attaisnojošs iemesls! Gint, es Tavu izaicinājumu pieņemu,” savā video stāsta aktieris Intars Rešetins. “Mans attaisnojums varētu būt tāds, ka es uzaugu pie Igaunijas robežas, tāpēc esmu mazliet lēnāks kā pārējie.” Kā pirmo deju partneri Rešetins esot uzrunājis Ilzi Vazdiku, bet viņa diemžēl atteikusi, kā arī Olgai Dreģei esot bijis jāfilmējas UgunsGrēkā. “Bet tad man palaimējās! Gint, mēs dejosim kopā ar Ievu Segliņu.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO!

Intara Rešetina un Ievas Segliņas dejas video

 

Pirms izaicinājuma dejas priekšnesuma Dailes teātra dziedošais pārstāvis piebilda: “Gint, bez uzvaras mājās nenāc!” Un tad abi aktieri, fonā skanot latvju dziesmai Es nevēlos dejot tango, vienojās ugunīgā dejā!

Kā nākamos abi izaicinātie nominēja Gintu Andžānu un Daini Grūbi, kuriem būs jādejo duetā!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl