Ilze Jankovska: Es pati gribēju dejot ar Mārtiņu

1 komentārs
Ilze Jankovska: Es pati gribēju dejot ar Mārtiņu
Mārtiņš Oliņš un Ilze Jankovska (Foto: Skaties.lv)

Dejotājam cilvēkam, kurš ikdienā nedejo, iemācīt dejot tā, lai viņš varētu to skatāmi izdarīt kameras priekšā, ir ļoti grūti, bet vēl grūtāk to izdarīt ar cilvēku, kurš ir ratiņkrēslā. Intervijā portālam Skaties.lv Mārtiņa Oliņa deju partnere Ilze Jankovska atzīst, ka pati vēlējusies ar viņu dejot.

Ar platu smaidu sejā Latvijas Latīņamerikas deju čempione pieaugušo grupā Ilze Jankovska atzīst, ka līdz šim nekad nebija palikusi studijā līdz tās slēgšanai. “Pirmo reizi bija tā, ka dzen ārā!” smejas Latvijas lepnuma Mārtiņa Oliņa deju partnere. Mārtiņš piebilst, ka katru vakaru mājās pārrodas patīkami noguris. Dejotājai savukārt klāt ir brīdis, kad naktīs nevarot pagulēt: “Galvā “sēž” horeogrāfijas – kā labāk izdarīt, kā Mārtiņam labāk izskatīties utt.”

Pāris nenoliedz, ka mūzika jau murgos skanot. “Pieķēru sevi, ka sēžu pa dienu darbā, skaitu ritmu un jau iedomājos kustību,” stāsta Mārtiņš, kuru kolēģi jau paspējuši izāzēt. Mūzika tiekot izvēlēta abiem kopā, bet gala vārds ir Dejo ar zvaigzni projekta autoram Valērijam Mironovam. “Ja Valērijam nepatīk, tad mēs neņemam!” smejas Ilze.

Jankovska nenoliedz, ka tas ir izaicinājums dejot ar cilvēku ratiņkrēslā, bet tajā pašā laikā viņa akcentē, ka pati vēlējusies strādāt ar viņu. “Man ļoti patīk strādāt ar Mārtiņu. Viņš ir brīnišķīgs deju partneris, kurš mani dzenā un arī žēlo, kad nepieciešams.”

Mārtiņa Oliņa un Ilzes Jankovskas gatavošanās

TOP komentāri

  • Mārtiņ,Tu esi MALACIS!!! Tavs smaids, Tava uzdrošināšanās,Tava stiprā griba būt dzīves viducī un Tavs spēks, ka neesi salūzis atsver visus negatīvos vērtējumus! Tu ar savu pozitīvismu dod spēku daudziem citiem Tev līdzīgiem nenokārt ga
    +1 +1 0

    Mārtiņ,Tu esi MALACIS!!! Tavs smaids, Tava uzdrošināšanās,Tava stiprā griba būt dzīves viducī un Tavs spēks, ka neesi salūzis atsver visus negatīvos vērtējumus! Tu ar savu pozitīvismu dod spēku daudziem citiem Tev līdzīgiem nenokārt ga

    ILZīT,Jums jāuzvar! Jūs to esiet pelnījuši! Lai Tev pietiek spēks un izturība!!! G.B.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl