Ieskats Valentīna dienas sveiciena tapšanā

Komentāri

Sestdien – Svētā Valentīna jeb visu mīlētāju dienā – ekskluzīvi portālam Skaties.lv šova Dejo ar zvaigzni pāris Aleksandrs Sokolovs un Marta Kalēja sveica visus romantiķus. Piedāvājam nelielu ieskatu, kā tapa šis apsveikums!

Nu jau vairs mazāk par nedēļu atlicis līdz lielajai svētdienai, kad pirmo reizi uz deju grīdas skatītāji varēs redzēt Dejo ar zvaigzni jaunās sezonas dalībniekus un viņu līdz šim padarīto. Bet pirms tam tikai mēģinājumi, mēģinājumi un vēlreiz mēģinājumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienā no tādiem ekskluzīvi portālam Skaties.lv viens no šova deju pāriem – Aleksandrs Sokolovs un Marta Kalēja – sniedza vēstījumu, ko nodot tālāk visiem mīlētājiem Valentīna dienā. Piedāvājam nelielu ieskatu, kā tapa šis apsveikums.

Apsveikuma tapšanas aizkulises

Todien tapa ne tikai mutisks apsveikums, bet arī īpaša deja, ko sagatavoja skandalozā fotogrāfa un sarunu šova Sokolovs par seksu vadītāja deju partnere, divkārtējā Latvijas čempione, starptautisko sporta deju sacensību fināliste Marta Kalēja. To varat apskatīt bildēs.

Marta Kalēja darbībā

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl