Ieskaties tur, kur citiem nav ļauts!

Komentāri
Ieskaties tur, kur citiem nav ļauts!
Foto: Toms Norde

Portāls Skaties.lv rūpīgi vēro visu, kas notiek šovā Dejo ar zvaignzi. Nepamanītas nepaliek arī aizkulises, tāpēc piedāvājam ieskatu no grimmētavām, ģērbtuvēm un citām vietām, kur citiem nav skatīties nav ļauts.

Trešā Dejo ar zvaigzni nedēļa rit pilnā sparā, jo brīdī, kad sācies šovs, svētdienas vakari pienāk tik aši, ka tā dalībniekiem ir īpaši jāpacenšas un jānolej vēl vairāk sviedru kā iepriekš, jo laika ir ļoti maz. Bet līdz tam piedāvājam ieskatu šova aizkulisēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

To, kādi mūsu varoņi izskatās kameru priekšā, esam jau redzējuši, kad kā viņi tiek līdz tik krāšņiem un skaistiem vizuālajiem tēliem, skaties zemāk atrodamajā galerijā. Ieskaties un novērtē, kurš ar kuru vairāk “čupojas”. :)

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl