5 komentāri

“Strīdi mēdz būt visās attiecībās! Tas viss nav tā, kā prese to pavērš, ka mēs nevarētu sastrādāties,” ekskluzīvi portālam Skaties.lv komentē Dejo ar zvaigzni dalībniece Diāna Kubasova.

Otrdienas ir dienas, kad kioskos parādās dzeltenās preses žurnāli, kuri šad un tad mēdz pārveidot cilvēku teikto. Apskatot vienu no tādiem izdevumiem, portāls Skaties.lv devās pie šova Dejo ar zvaigzni dalībniekiem Diānas Kubasovas un Kārļa Kemlera, lai noskaidrotu, kā tad ir patiesībā. “Citēšu savus, NE savus vārdus no kāda izdevuma – nekad man nav bijis tik grūti kā ar Kārli! Nu, tā nav! Ir labie brīži, ir sliktie brīži, un tagad jau divarpus nedēļas ir labi!”

VIDEO GRĒKSŪDZE

Arī Kārlis piekrīt deju partneres teiktajam: ”Tagad viss ir pozitīvi un labi! Strādājam uz priekšu, un nevis ar kaut kādu kašķi vai kā citādi, bet ļoti draudzīgi.” Diāna to apstiprina, sakot, ka jau vairāk nekā divas nedēļas nesaprašanās abu starpā tikpat kā nav. ”Man šķiet, ka strīdi ir neizbēgami visās attiecībās, īpaši, ja ar cilvēku katru dienu radošā vidē pavadi, piemēram, sešas stundas. Protams, ka ir strīdi, viss nevar būt gludi.” Modele norāda, ka, iespējams, ja viss būtu gludi, tad tas varbūt iebuksētu radošo procesu.

Diāna Kubasova un Kārlis Kemlers šovā Dejo ar zvaigzni

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl