15 komentāri
Greifānes virzienā tiek raidīti divi desmitnieki; Oliņam acīs asaras; šovu pamet Leva
Foto: Toms Norde

Lieldienu īpašais Dejo ar zvaigzni raidījums sagādāja daudz intrigu un emociju, taču vienam diemžēl vienmēr jāiziet, un tie šoreiz bija Svetlana Leva un Mārtiņš Kagainis.

Šā vakara svētdienas lielais šova Dejo ar zvaigzni uznāciens nebija tāds kā citi kaut vai tikai tāpēc, ka katram pārim bija jāizpilda nevis viena deja, kā ierasts, bet gan uzreiz divas. Blakus jaunas programmas izveidošanai dalībniekiem bija arī jāatkārto viena deja, ko viņi bija dejojuši pirms tam. Blakus tam jau pašā šova sākumā noskaidrojās, kurš pāris tad atgriezīsies cīņā par galveno balvu, kā arī, protams, neiztikām bez nu jau ierastā eksāmena raidījuma pēdējā cēlienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Greifānei atgriešanās ar uzviju

Liene Greifāne ar Viktoru Haritonovu jau uzreiz pierādīja, kāpēc tieši viņiem bija jāatgriežas šovā, jo ar savu kaislīgo un ugunīgo pasodobli iekaroja gan zāles, gan arī žūrijas simpātijas, ko pierādīja divi viņu virzienā raidītie desmitnieki. Jāpiebilst, ka viens no tiem bija tieši no Vladimira Ponomarjova, kura pozitīvo uzmanību, kā zināms, iekarot ir ļoti grūti. Arī otrais uznāciens bija satriecošs, saņemot trīs devītniekus, un bija skaidrs, ka tieši šie divi dejotāji ar abām kājām nostiprinājās vismaz līdz nākamajai svētdienai.

Foto

 

Oliņa asaras pēc pirmās dejas

Ļoti emocionāls pirmais uznāciens izvērtās Latvijas Lepnumam Mārtiņam Oliņam, kurš pēc žūrijas asās kritikas deju laukumu pameta ar asarām acīs. Dramatiskus brīžus savās galvās noteikti piedzīvoja arī Gints Grāvelis un Jeļena Tarana, kuri kopā ar Svetlanu Levu un Mārtiņu Kagaini pēc abām dejām dalīja pēdējo vietu, kas nozīmēja, ka uz to brīdi viņu dalība šovā bija apdraudēta.

Eksāmenā zvaigznēm jādejo savā starpā

Neiztika arī bez eksāmena, kurā šoreiz tika mainīti noteikumi, jo zvaigznes nevarēja dejot vis ar saviem ierastajiem partneriem, bet kādu citu, ko izlozes kārtā izvēlējās viņi paši. Ironiskā kārtā Gints Grāvelis izvilka tieši Svetlanu Levu, kas situācijai tikai piešķīla uguni. Interesantākais ir tas, ka dalībnieki varēja no maģiskās sarkanās aploksnes izvilkt arī sava dzimuma pārstāvi, kas izdevās Diānai Kubasovai. Tas viņai ar Lieni Greifāni netraucēja nodejot lielisku pasodobli.

Tieši viņas, kā arī Evija Skulte, kurai bija jestra deja ar Mārtiņu Oliņu korejiešu popzvaigznes superhita Gangnam Style pavadībā, saņēma vienu punktu klāt saviem žūrijas vērtējumiem.

Greifāne uzvar, Levai šovs beidzies

Jau pieminētie – Greifāne un Haritonovs, arī uzvarēja šī vakara kopvērtējumā, bet kārtējo reizi interesanta situācija bija vērojama interneta un telefona balsojumos. Jau kuro reizi visvairāk zvanus saņēma biznesa lēdija Svetlana Leva un viņas deju partneris Mārtiņš Kagainis, turpretī internetā viņiem bija vismazāk klikšķu.

Taču, kā zināms, visu nosaka kopvērtējums, un, sakopjot visus balsojumus kopā, vājāko rezultātu šodien uzrādīja Svetlana Leva un Mārtiņš Kagainis. Biznesa lēdija pēc šova portālam Skaties.lv atzina, ka nejūtas apbēdināta, bet tieši pretēji: “Es esmu laimīga! Ar tik mazu atbalstu vienā no balsojumiem (interneta – red.), un tikt līdz septītajam raidījumam, ir ļoti labs sasniegums. Viss ir kārtībā!”

TOP komentāri

 • Rezultāti!
  +11 +11 0

  Rezultāti!

  Žūrijas balsojums:
  1. Liene (50% dod 0.50)
  2. Evija (50% dod 1.00)
  3. Oliņš (50% dod 1.50)
  4. Kubasova (50% dod 2.00)
  5.-6. Grāvelis (50% dod 2.75)
  5.-6. Leva (50% dod 2.75)

  Telefonbalsojums:
  1. Leva (25% dod 0.25)
  2. Oliņš (25% dod 0.50)
  3. Liene (25% dod 0.75)
  4. Grāvelis (25% dod 1.00)
  5. Kubasova (25% dod 1.25)
  6. Evija (25% dod 1.50)

  Internetbalsojums:
  1. Grāvelis (25% dod 0.25)
  2. Liene (25% dod 0.50)
  3. Evija (25% dod 0.75)
  4. Oliņš (25% dod 1.00)
  5. Kubasova (25% dod 1.25)
  6. Leva (25% dod 1.50)

  Kopvērtējums:
  1. Liene 1.75
  2. Oliņš 3.00
  3. Evija 3.25
  4. Grāvelis 4.00
  5. Leva 4.50
  6. Kubasova 4.50

  Kubasova paliek PĒDĒJĀ, jo viņai ir mazāks skatītāju atbalsts!
  Kubasova paliek PĒDĒJĀ, lai vai pēc kādas formulas rēķina!
 • Krasts
  +10 +10 0

  Krasts

  Ponomorjovam ļoti nepatīk Grāvelis,tas acīm redzami.
  Kopumā negodīga konkurence,Gints pret sievietēm un ratiņkrēslu.
  Ļoti subjektīva žūrija.
 • sarkanā

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl