5 komentāri
Greifānes fināla kleitas auduma kopējais garums – 2 kilometri
Foto: Toms Norde

Šovs noslēdzies, uz pavadīto laiku, 11 stundu treniņiem, fināla deju un pirmo satikšanos pirms četriem mēnešiem stāsta ceturtās sezonas uzvarētāji Liene Greifāne un Viktors Haritonovs.

Nebija pārliecības par uzvaru

Tajā brīdī, kad uzzināju, ka žūrija neko neietekmēs, biju pilnīgi pārliecināta, ka mēs nevinnēsim,” atklāta ir Liene. Šis ir pāris, kurš, neskatoties uz uzvarām kopvērtējumā, līdz šim nekad nebija bijuši pirmajā vietā skatītāju kopvērtējumā. “Bija ļoti liels miers, bez stresa gaidījām rezultātus, man bija vienalga, vai būšu trešā, otrā, pirmā vai ceturtā, jo pati sev es jau biju uzvarētāja – 10 dejas nodejotas, plus kvikstepā neko nesajaucām… Kur vēl labāk var būt?”

Uzvarētāju deja!

Filmē, lai salīdzinātu progresu

Greifāne atceras, kad viņi ar Viktoru tikās pirmo reizi, viņai šķita, ka galīgi neprotot dejot: “Pēda jānostiepj, rāmis dīvains… “Standartos” man likās, ka jāgāžas atpakaļ, “latīņos” – ka jākrīt uz priekšu! Man tas šķita nereāli to visu iemācīties.” Uzvarētāju pāris visu savu treniņu procesu ir nofilmējuši, lai pēc tam varētu salīdzināt, kāds tad bijis progress.

Fināla nedēļā trenējušies pat līdz 11 stundām

“Sākumā šķiet, ka es pati kļūdījos, jo Viktoram teicu, ka gribu iemācīties visas dejas,” smejas šova uzvarētāja. Tas bija tādam gadījumam, ja nu pāris izkrīt ļoti agri. “Tajā brīdī, kad sapratu, ka man viss sanāk, gribēju pārbaudīt, kur ir tā robeža, cik daudz es varu uzsūkt!” Pēdējā nedēļā deju partneri trenējušies pa 11 stundām katru dienu, turklāt ar kvikstepu, kuru žūrija finālā tik ļoti slavēja, viņiem nemaz negāja tik spoži, jo ne reizi nebija to izdevies nodejot pilnīgi bez kļūdām.

Greifāne stāsta arī par vienu no savām fināla kleitām, kas bija paredzēta otrajam uznācienam: “Treniņi ir viens, bet vēl jau katru nedēļu jāizvēlas arī kleitas. Šoreiz [tā, kas viņai ir mugurā intervijas laikā – red.] man uzšuva ko īpašu. Piemēram, šie volāniņi un pārējie brīnumi kopumā ir divu kilometru garumā…”

Balvu pāris sadalīja pavisam vienkārši – kauss paliek Lienei, bet Viktors paņem naudu, jo jābrauc uz startiem gan Eiropas, gan pasaules čempionātos. “Vēl kaut kur jādabū piecas “štukas”,” Viktors piebilst. Greifāne aicina palīdzēt savam deju partnerim, jo daudz kas vēl nepieciešams, lai šova Dejo ar zvaigzni ceturtās sezonas uzvarētājs varētu pilnvērtīgi sagatavoties starptautiskajiem startiem.

 

Skaties video!

TOP komentāri

 • pūce
  +1 +1 0

  pūce

  LIENES UN VIKTORA UZVARA BIJA NEGODĪGA GINTAM UN LIENEI 2 KĀRTĀ BIJA 11 TŪKSTOŠ BALSIS BET LIENEI AR VIKTORU TIKAI 8 TŪKSTOŠI. LIENE TEICA KAD VIKTORAM NAUDA BŪTU VAJADZĪGA ČEMPIONĀTAM
 • kate
  0 0 0

  kate

  vienalga Gintam bija vairak ka tukstots balsu parsvars,vairak ka greifanei, vairaki skatitaja rekinaja lidz.takaa lienei negodiga uzvara
 • kate
  0 0 0

  kate

  vienalga Gintam bija vairak ka tukstots balsu parsvars vairaki skatitaja rekinaja lidz.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl