2 komentāri
FOTO: Greifānei desmitnieku jūra, Pabriks kļūst par ceturto žūrijas locekli, un šovu pamet Kubasova
Foto: LETA

Astotais uznāciens šovā Dejo ar zvaigzni pēdējais izrādījās modelei Diānai Kubasovai un viņas deju partnerim Kārlim Kemleram, un pusfinālā viņi neiekļuva.

Žūrijai pievienojas ceturtais eksperts

Katru reizi TV3 skatītāji svētdienu vakarā sagaidījuši jaunus pārsteigumus, un šā raidījuma lielākais bija Artis Pabriks, kurš ne tikai uzstājās ar priekšnesumu kopā ar žūrijas locekli Agitu Mironovu, bet arī pievienojās viņai, Vladimiram Ponomarjovam un Albertam Kivleniekam pie vērtēšanas. Tas nozīmē, ka maksimālais punktu skaits no četriem soģiem tagad kopsummā veido 40 punktus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Foto: Toms Norde

Foto: Toms Norde

Oliņa un Greifānes cīņa

Arī šovakar, tāpat kā pagājušajā nedēļā, bija jādejo divas dejas, kas nozīmē, ka ir gan iespēja reabilitēties par iespējamo neveiksmi pirmajā uznācienā, gan arī atrauties (vai atpalikt) no konkurentiem divu programmu summā. Ja pēc pirmajām dejām līderos izvirzījās Mārtiņš Oliņš un Ilze Jankovska, ar trim desmitniekiem otrajā mēģinājumā Greifāne un Haritonovs viņus “noķēra” un pat apsteidza, kopsummā tiekot pie 73 punktiem. Pēdējo vietu šajā vērtējumā ieņēma modele Diāna Kubasova un Kārlis Kemlers.

Foto:  Toms Norde

Foto: Toms Norde

Foto:  Toms Norde

Foto: Toms Norde

Eksāmenā dalībniekiem bija jāliek lietā asprātība un izdoma

Neiztika arī bez eksāmena, kas šoreiz bija citādāks, nekā ierasts. Dalībniekiem bija no sarkanajām aploksnēm jāizvelk cipariņi, kas atbilda kādam noteiktam objektam, ko novietot uz deju laukuma. Tas bija jāizmanto līdz pat improvizētā priekšnesuma beigām. Evijai Skultei bija jādejo ar bērnu ratiņiem, Mārtiņam Oliņam tika pirts cepures un pirtsslotiņas, Lienei Greifāne uz kārā zoba varēja likt žāvētu vistu, Diāna Kubasova tika pie jaunas dušas un cepurītes, bet Gints Grāvelis iejutās Fredija Merkūrija tēlā ar putekļsūcēju.

Šajā disciplīnā pie papildu punktiem no šova žūrijas pa punktam klāt saviem vērtējumiem nopelnīja Kubasova, Grāvelis un Skulte.

Foto:  Toms Norde

Foto: Toms Norde

Internets + telefons; šovu pamet Diāna Kubasova

Kopvērtējums veidojas ne tikai no žūrijas, bet arī skatītāju balsojuma, kas iedalās divās daļās. Telefonbalsojumā šoreiz pārāki par visiem izrādījās Diāna Kubasova un Kārlis Kemlers, uz pēdām minot Lienei Greifānei un Viktoram Haritonovam, bet internetā vislielāko klikšķu skaitu, kā jau ierasts, saņēma Dailes teātra aktieris Gints Grāvelis un Jeļena Tarana, turpinot pārspēt rekordus, šoreiz savācot 7,2 tūkstošus balsu.

Taču visu nosaka kopvērtējums, kurā, saskaitot visas balsis kopā, visvājāko rezultātu uzrādīja modele Diāna Kubasova un viņas deju partneris Kārlis Kemlers, kas nozīmē, – viņi nebūs starp tiem, kas piedalīsies šova pusfinālā. Cīņu par galveno balvu turpina četri pāri – Mārtiņš Oliņš un Ilze Jankovska, Gints Grāvelis un Jeļena Tarana, Evija Skulte un Raimonds Andersons, kā arī Liene Greifāne un Viktors Haritonovs.

TOP komentāri

  • Maija
    +2 +2 0

    Maija

    nu, nu... Eksperts? tik aktīvi raksta šo komentāru visās vietās.... Atgādinu, ka Evija tikai pa mata tiesu izglābās no iziešanas, viņai ar Diānu vienāds punktu skaits. Nekā personīga, bet ka tik nākošreiz neiziet tieši Evija.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl