12 komentāri
Greifāne: Dejošu kaut ar lauztu ribu līdz pēdējam elpas vilcienam
Foto: Toms Norde

Dziedātāja un šova Dejo ar zvaigzni dalībniece Liene Greifāne kopā ar savu deju partneri Viktoru Haritonovu nelielā sarunā portālam Skaties.lv pastāstīja par tulznām uz pēdām, kurioziem, kas bijuši gandrīz katrā uznācienā, kā arī sapratni, kas valda abu starpā. Fināla nedēļā piedāvājam sarunas ar visiem četriem pāriem, kas jau svētdien cīnīsies par galveno balvu!

“Emocionāli mēs esam gatavi, fiziski arī, bet pie dejas vēl jāpiestrādā ļoti daudz, lai nonāktu līdz tam līmenim, kad uz finālu varēsim lēkt ar paceltu galvu! Vēl daudz darba priekšā,” piesardzīgi nosaka Liene. Uz jautājumu, kā abi saprotas, viņi abi viens otram iedod “pieci” un smaidīgi atbild: “Bez vārdiem!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No kvikstepa tulzna pa visu pēdas augšdaļu

Jautāta par traumām un tulznām, dziedātāja sāk imitēt raudāšanu: “Tu gribi lai es parādu?” Kviksteps esot bijis Greifānes sāpīgākā deja, jo pēc desmit nodejotām reizēm no puspēdas nolupusi āda nost, kas ir ļoti, ļoti nepatīkami. “Lai cik sāpīgi nebūtu, man tik un tā patīk! Dejošu kaut ar lauztu ribu līdz pēdējam elpas vilcienam!” kaujinieciski nosaka Liene. Viņa norāda, ka pie sāpēm pierodot, ko viņai atzinuši arī citi dejotāji. “Ko citu darīt? Jāstaigā jau ir! Un Viktors arī mani uz rokām nenēsā, bet varbūt nākamajā projektā,” smej iepriekšējo trīs raidījumu uzvarētāja.

Kuriozi gandrīz katrā uznācienā

“Dažādi kuriozi mums gadījušies: vai nu es par vēlu pagriežos, vai arī aizķeros… Esmu arī sareibusi no griezieniem, bet mēs abi divi ļoti ātri reaģējam. Pēdējo reizi, kad dejojām tango, maziņa, maziņa ķibelīte gadījās – vienu takti par ātru izgājām no griezieniem uz palēlinājumu, bet es pilnīgi neapmulsu!” Tieši otrādi, viņa ar stindzinošu seju stāvēja un gaidīja, kad Viktors turpinās dejot, un, kā atzīstas paši varoņi, ka viss izskatījās tieši tā, kā tam vajadzētu būt.

Liene nokārtu galvu nopūšas ar smaidu sejā, ka katru reizi kaut kas gadoties. “Galvenais ir saglabāt to emociju un “mesidžu”, ko gribi nodot, kā arī neiziet no ieņemtā tēla, jo, ja būsi iejuties un kaut kas sajuks, neviens to pat varbūt nepamanīs. Dažreiz pat bijis tā, ka tas, kas mums nejauši sanāk, ir pat labāk par to, ko jau bijām izdomājuši.”

Par to, kurš uzvarēs šovā, viņi ir pārliecināti – Liene uzvaru atdotu Viktoram, bet Viktors atpakaļ Lienei. Lūk, tas ir viens pārliecināts deju pāris!

FOTO

TOP komentāri

 • ABC
  +6 +6 0

  ABC

  Man liekās, tā bilde ir no tā raidījuma, kad Greifāni ar Haritonovu izbalsoja.
  Te viss ir otrādi, meitenes viņu žēlo par izbalsošanu no šova. Piekrītu par cilvēku apmānu.
 • dina
 • pilnīgs sviests
  +4 +4 0

  pilnīgs sviests

  Pilnīgs sviests, kas tā ir par bildi -Grieifānes uzvaras repiticija ? Atkal čakarē tautu!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl