Greifāne ar partneri iejūtas skolnieces un skolnieka tēlā

Komentāri

Liene Greifāne un Viktors Haritonovs dejoja ritmisku čačača. Šis pāris bija iejuties skolnieces un skolnieka tēlā, atspoguļojot rotaļīgu deju.

Pāris izcēlās ar labu ritma izjūtu, deja nebija vienveidīga, bija saskatāmi kontrasti un dažādība deju ritmā, kas liecina par profesionalitāti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lienes un Viktora emocijas bija ļoti spilgtas un pozitīvas, kas lika smaidīt skatītājiem līdzi. Liene ļāva sevi vadīt savam deju partnerim Viktoram.

Skaties galeriju!

Mazlietiņ gan ir jāpiestrādā pie kāju tehnikas un smaguma centra. Dejas laikā bija vērojami vairāki šova elementi. Liene ir talantīga deju partnere, un no šā pāra ir sagaidāma strauja izaugsme.

Skaties video!

P.S. Skaties.lv pēc katra šova Dejo ar zvaigzni raidījuma pirmdienās piedāvās profesionālu šova dalībnieku deju vērtējumu – kas un kā katram ir izdevies.

 

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl